Захисні решітки (грати) на вікна (фото)

Для захисту приміщень перших поверхів від проникнення зловмисників на вінка встановлюються спеціальні решітки. Не привертаючи уваги, такі решітки неможливо зламати. До того ж для демонтажу потрібен досить габаритний інструмент. Частіше всього такі грати встановлюють на вікна квартир, офісів та заміських будинків.

Виробництво сучасних надійних віконних решіток здійснює компанія «Шик Метал». Виробник пропонує широкий вибір міцних грат різних форм та з різноманітними декоративними елементами.

Грати на вікна діляться не декілька видів, які мають свої відмінності, особливості і відрізняються за способом виготовлення. Далі розберемо різноманітні решітки на вікна з фото, їх особливості та експлуатаційні характеристики.

f1

Види віконних грат

Грати можуть бути виконані в різноманітних формах, але всі вони діляться на дві основні категорії, залежно від конструкції:

грати, які не відкриваються (глухі або стаціонарні).

решітки, що відкриваються (розсувні, розпашні,);

f2

У кожного з названих типів є свої переваги та недоліки. В плані захисту найбільш ефективними є стаціонарні, при умові, що вони вмонтовані згідно всіх охоронних норм зсередини приміщення. Вмонтовані зсередини стаціонарні решітки найскладніше зняти. Але, вони не дозволяють отримати повноцінний доступ до вікна в разі крайньої необхідності (наприклад, при пожежі).

Розсувні решітки навпаки надають доступ до вікна і відповідають всім вимогам охоронних та пожежних служб. В разі необхідності вони легко відкриваються з середини приміщення.

Компанія «Шик Метал» виробляє всі названі грати на вікна (фото представлені нижче). Для виробництва використовуються тільки якісні матеріали, що забезпечує високу міцність конструкцій. Більш того, виробник обладнує свої решітки надійними замковими системами, стійкими до зламу.

Розпашні віконні решітки

Це найбільш популярний вид захисних решіток, завдяки високому рівню захисту та зручності користування. Залежно від габаритів віконного прорізу, вони можуть мати одну або дві стулки. Одностулкові моделі найкраще підходять для вікон невеликих та середніх розмірів. Якщо вікно досить габаритне, найкращий варіант – це двостулкова решітка. Замикання таких решіток може здійснюватися за допомогою звичайних навісних замків, або спеціальних вбудованих в саму конструкцію. Основним недоліком розпашних решіток є те, що вони встановлюються ззовні, і це не зовсім відповідає охоронним вимогам Ще одним недоліком є те, що під дією атмосферних факторів та при рідкому використанні, замки можуть заклинювати та виходити з ладу. Компанія «Шик Метал» використовує надійні системи замикання для оснащення своїх решіток, які відрізняються довгим терміном служби та стійкістю до впливу кліматичних факторів

f6 f7

Розсувні грати на вікна

Перевага таких конструкцій в тому, що вони не займають багато корисної площі при відкриванні. Але, це не єдина важлива перевага. Такі решітки дуже популярні. По-перше, вони рухаються по спеціальним роликовим направляючим, що дуже зручно при експлуатації. По-друге, не обмежуються можливості декорування, як самих решіток, так і віконних прорізів з середини приміщення. По-третє, такі решітки повністю відповідають всім вимогам пожежних і охоронних служб.

f8 f9 f10

Знімні решітки на вікна

Дуже часто такі решітки використовуються, як тимчасові, коли на постійній основі грати не потрібні. Їх фіксація здійснюється між віконними рамами за допомогою болтів. Це дозволяє не змінювати оформлення фасаду, оскільки решітки розміщуються всередині вікон. Але, в плані захисту, такі грати значно програють іншим варіантам.

Способи виготовлення віконних решіток

Компанія «Шик Метал» застосовує сучасні технології та обладнання для виготовлення решіток, завдяки чому забезпечується широке розмаїття форм та висока якість конструкцій. Естетичності решіток приділяється не аби яка увага, оскільки вони не повинні псувати оформлення інтер’єру. Відповідно, треба підбирати такі конструкції, які ідеально поєднуються зі стилістикою будинку. А краще всього замовити індивідуальні решітки, компанія «Шик Метал» надає таку можливість.

Захисні решітки – це найкращий спосіб забезпечення безпеки квартири або будинку. Якщо ви бажаєте придбати якісні та естетичні грати на вікна, які будуть ідеально виглядати та гармоніювати з фасадом, звертайтесь до найкращого українського виробника захисних решіток – компанії «Шик Метал».

 

Размещено в Корисне.