Про компанію

Наша компанія і її торгова марка ShikMETAL була заснована у 2010 році, на базі Виробничої Науково-Комерційної Фірми «ШіК», яка в 1992 у місті Чернівці почала свою діяльність із спеціалізованого виготовлення решіток на вікна, двері, вітрини та інші прорізи. Сьогодні ми володіємо досвідом більш ніж 2-х десятиліть виробництва, заснованого на відродженій технології минулого (безрамному австрійському механізмі).

onas-01

Не випадково ідея запуску спеціалізованого виготовлення розсувних грат зародилася саме у Чернівцях, адже тут і досі живий дух старовинних традицій Австрії.

onas02

Ми прийняли рішення надати новітнє сучасне втілення популярному у ХХ столітті австрійському ноу-хау, яке стійко витримало випробування часом. Австрійську технологію минулого ми змогли значно модернізувати, оптимізувати під стандарти сучасної безпеки, дотримуючись при цьому традицій якості, властивої майстрам епохи Австрійської імперії.

nashy-raboty-raspashnye-reshetki-shikmetal (1)

Австрійські розсувні решітки широко відомі в Європі і на заході України, де до початку XX-го століття панувала Австро-Угорська імперія, і розсувні решітки безвідмовно виконували свою пряму ЗАХИСНУ функцію.

Деякі з них служать і донині. Сьогодні старо-австрійські розсувні решітки є невід'ємною частиною архітектурного ансамблю історичної частини багатьох міст на заході України.

Керівництво компанії та її колектив невпинно піклуються про захист життя і майна наших клієнтів, продовжуючи вдосконалювати технологію виробництва і встановлення захисного механізму ShikMETAL у традиціях якості майстрів старої Австрії.

На Україні ми виробили і встановили тисячі сучасних, подібних австрійським, розсувних решіток.

«Шик Метал» - це виробничо-збутова компанія, що спеціалізується на виготовленні та продажі засобів безпеки - сталевих захисних розсувних решіток на віконні, дверні та інші прорізи.

Компанія «Шик Метал» об’єднує кілька виробничих підприємств. Площа виробничої території становить понад 6500 м². Наша захисна продукція представлена у всіх великих регіонах України, також ми раді співпрацювати з партнерами з інших країн.

Ми пропонуємо своїм клієнтам сучасні, якісні і надійні захисні решітки, вартість яких є найпривабливішою на ринку у співвідношенні ціна / якість, завдяки наявності власного виробництва та налагодженої мережі продажу «під ключ».

95% всіх комплектуючих елементів захисного механізму ShikMETAL виробляється на наших потужностях, і тільки незначна частка - це покупні деталі від найкращих українських і світових підприємств.

Ми співпрацюємо з провідними постачальниками якісної, сертифікованої сировини, у тому числі і закордонними. Кожна виробнича стадія ретельно контролюється, що дозволяє надати клієнтам продукт найвищої якості.

Наша продукція для забезпечення безпеки запатентована, повністю відповідає пожежним і охоронним нормам, а також банківським вимогам.

 Наша компанія дає можливість придбати решітки на вікна, ціна на які є найвигіднішою в Україні, враховуючи при цьому якість вищого рівня і використання сучасних комплектуючих.

Продаж наших захисних засобів здійснюється через власну мережу, а також через мережі наших партнерів, що працюють під власними торговими марками.

Монтаж високого професійного рівня і технічне обслуговування виконують виключно висококваліфіковані фахівці наших офіційних регіональних представників. Наші партнери проводять заходи з просування продукції, використовуючи різноманітні маркетингові прийоми, приймаючи участь у виставках, створюючи ефективну регіональну партнерську мережу. Зараз ми маємо можливість якісно задовольняти потреби клієнтів із будь-якого українського регіону.

Представники нашої компанії здійснюють діяльність у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові та Чернівцях. Спеціалісти проходять ефективну підготовку. Здійснивши аналіз геометрії прорізу і підібравши найкраще місце встановлення грат, враховуючи технічні особливості об’єкту і побажання Клієнта, фахівці отримують можливість забезпечувати високоякісний сервіс і виконувати найскладніші індивідуальні замовлення клієнтів з абсолютною точністю.

Компанія «Шик Метал» є спеціалізованим виробником інженерних конструкцій для забезпечення безпеки - розсувних сталевих грат.

Ключова функція решіток ShikMETAL – захищати об’єкти від проникнення.

Надійна, стильна, функціональна і зручна у використанні інженерна система ShikMETAL надає можливість застосовувати наші решітки для охорони об’єктів будь-якого призначення: житла, офісів, комерційних, складських та виробничих приміщень. Якщо приміщення потребує захисту найвищого рівня, наші решітки – це ідеальне вирішення питання. Системи ShikMETAL використовуються для облаштування віконних, дверних та інших прорізів, а також вітрин і гаражів.

Окрім громадян України, нашими послугами і продукцією користуються підрозділи провідних державних і комерційних банків, організації різних форм власності, аптеки, юридичні фірми, страхові компанії, стоматологічні клініки, різнопрофільні магазини, музеї, храми, офіси приватних компаній, ювелірні та антикварні крамниці.

З 2015 року підприємство «Шик Метал» є учасником Української Локсмайстер Федерації (УЛФ) - об'єднання професіоналів галузі безпечного замикання, систем розмежування і контролю доступу.

Окрім виробництва, ми також надаємо комплексні послуги, що дозволяє нашим клієнтам остаточно вирішити питання з встановлення захисних засобів, просто звернувшись у нашу компанію. У нас є представники в регіонах, які швидко реагують на будь-які запити клієнтів.

Наш девіз :

«Ми забезпечимо безпеку Вашого будинку, тим самим надамо Вашим думкам простір для роботи, виховання дітей, любові та подорожей!»