Огляд розсувних решіток від компанії “Шик Метал”

Компанія «Шик Метал» є провідним українським виробником захисних решіток. Підприємство пропонує широкий асортимент якісних і надійних конструкцій, які використовуються для надійного забезпечення будь-яких приміщень. Серед пропозицій присутні і розсувні решітки, мова про які буде вестися в рамках даного матеріалу.

Компанія виготовляє кілька різновидів розсувних грат, призначених для захисту:

  • вікон;
  • дверей;
  • балконів;
  • вітрин;
  • ліфтів;
  • різних проходів і прорізів.

Ключова перевага решіток розсувної конфігурації полягає в надійності захисту від несанкціонованого проникнення на об’єкт або в окреме приміщення. Такі решітки повністю відповідають нормам пожежної безпеки, що є важливою вимогою, передбаченою нормативно-правовими актами. Підприємство випускає захисні системи, які можуть використовуватися як на житлових, так і всіляких комерційних об’єктах. При цьому вартість конструкцій є однією з найдоступніших на ринку, перш за все, завдяки наявності власних виробничих потужностей.

Розсувні решітки на вікна

Одним з найбільш актуальних і популярних продуктів є віконні захисні решітки розсувного типу. Це сучасні міцні системи, обладнані надійним механізмом. Продукція компанії, крім чудових захисних властивостей, відрізняється ще й відмінними естетичними якостями. Грати не псують зовнішній вигляд вікон, а навпаки стають гарним доповненням. Більш того, завжди можна підібрати конструкції, які будуть ідеально гармоніювати з тим чи іншим приміщенням.

6pantographs

Встановлення захисних конструкцій такого типу проводиться зсередини приміщення, оскільки вони оснащені особливим розсувним механізмом. Завдяки естетичності і широкому модельному ряду, є можливість підібрати решітки, які оптимально підійдуть під практично будь-який інтер’єр. Такі системи відмінно підходять для забезпечення безпеки приміщень практично будь-якого призначення: житлових, комерційних, офісних, виробничих, складських та інших.

Віконні решітки відрізняються надійним захистом від злому, завдяки чому їх застосування допускається на об’єктах з підвищеними вимогами  до забезпечення безпеки: установах кредитно-фінансової сфери, адміністративних будівлях, закладах громадського харчування, туристичних базах, офісних центрах, медичних організаціях, ювелірних крамницях, магазинах та торгових центрах, складах, виробничих цехах і т. п.

Конструкції решіток компанії «Шик Метал» не можна назвати звичайними, оскільки вони значно відрізняються від існуючих на ринку аналогів. По периметру решіток відсутня масивна рама для монтажу та різні стійки, за рахунок яких помітно зменшується корисна площа прорізу. Підприємство застосовує власну технологічну розробку, яка дозволяє використовувати безпосередньо відкоси прорізу, в якості монтажної рами. Це дозволяє підвищити надійність, зменшити займаний простір і забезпечити вільне проходження сонячних променів.

 Дверні розсувні решітки

Компанія «Шик Метал» також виробляє надійні та сучасні решітки на двері, які можуть застосовуватися на об’єктах будь-якого призначення: заміських будинках, квартирах, торгових, складських і виробничих приміщеннях, громадських будівлях і т. п. Конструкція систем побудована таким чином, щоб вони не перешкоджали комфортному використанню дверей.

b4

Дверні захисні решітки надійно забезпечують безпеку об’єкта, не впливаючи при цьому на його естетичні характеристики, добре поєднуючись як з інтер’єром приміщень, так і з зовнішнім виглядом будівель.

Конструкції підходять не тільки для житлових будинків, а й для всіх об’єктів підвищеної безпеки, завдяки наявності посиленого захисту від злому.

Основні особливості решіток виробництва «Шик Метал» – міцність, надійність, безшумність і простота у використанні.

Розсувні решітки на балкони

Балкон – одне з найбільш вразливих місць квартир, особливо розташованих на нижніх поверхах. Часто зловмисники проникають в житло саме через балкон. Для захисту від подібних посягань компанія «Шик Метал» розробила і випустила сучасні надійні балконні решітки розсувної конфігурації. Вироби прекрасно підходять як під класичний, так і сучасний архітектурний стилі, тому не позначаються негативно на зовнішньому вигляді.

Для балконів дуже важлива зручність використання решіток, якою вигідно відрізняються системи виробництва «Шик Метал». При необхідності конструкція легко відкривається, надаючи повний доступ до прорізу, що також важливо, і виходячи з вимог пожежної безпеки.

Грати для ліфтів призначені для забезпечення технічної безпеки та захисту від вандалів. Конструкції дозволяють налагодити контроль доступу і дотримуватися передбаченого регламенту використання ліфта, що актуально для багатьох комерційних об’єктів. Також виробляються решітки для спеціального транспорту.

За допомогою решіток компанії «Шик Метал» також можна швидко і ефективно перекривати всілякі проходи і прорізи. Така необхідність присутня практично на всіх виробничих, торгових і складських об’єктах. Часто подібні рішення застосовуються в офісних центрах. Конструкції можуть встановлюватися на проходи і прорізи стандартної або нестандартної конфігурації. Основне призначення таких решіток – контроль доступу, регламентування роботи і виділення функціональних зон.

Важлива особливість всіх видів розсувних решіток виробництва компанії «Шик Метал» – якісні матеріали. Підприємство використовує тільки сертифіковану міцну сталь від перевірених постачальників. Грати не мають пластикових, алюмінієвих або інших елементів, які могли б негативно позначитися на надійності і довговічності конструкцій. Вироби обладнані ефективним захистом від злому, застосовуються надійні замкові системи. Кожен виріб постачається з технічним паспортом, в якому детально розписані всі його технічні характеристики.

Размещено в Корисне.