Огляд розсувних решіток на вітрини від компанії “Шик Метал”

Для ефективної роботи вітрин вони повинні мати приємний зовнішній вигляд і бути надійно захищеними. Одне з кращих рішень, що дозволяє вберегти вітрини від протиправних посягань – встановлення захисних решіток. Компанія «Шик Метал» виробляє розсувні грати на вітрини, які відрізняються високою якістю та надійністю. У даній статті ми розглянемо основні особливості цих грат, звернемо увагу на їх ключові переваги. Захисні решітки виробництва даної компанії уявляють собою спеціальну рухому інженерну конструкцію, що дозволяє ефективно забезпечити безпеку будь-яких вітрин. Продукція компанії відрізняється високою надійністю, міцністю і приємним зовнішнім виглядом. Останній фактор є особливо важливим, оскільки вітрина насамперед призначена для демонстрації продукції, відповідно вона повинна виглядати максимально презентабельно. Виробник пропонує якісні решітки у різних конфігураціях і розмірах, що дозволяє підібрати ідеальні вироби під будь-яке оформлення, стиль інтер’єру приміщення і фасаду будівлі. Такі решітки прекрасно підходять для магазинів будь-якої спеціалізації, салонів, барів, ресторанів, офісних центрів і будь-яких інших об’єктів.

f4

Вітринні захисні решітки від «Шик Метал» – це найбільш ефективний засіб для забезпечення безпеки, завдяки якому можна організувати цілодобову роботу вітрин, не турбуючись про безпеку товару.

Одна з найважливіших переваг решіток виробництва «Шик Метал» – захищеність від злому.

Такі конструкції можна встановлювати на будь-яких об’єктах, навіть там, де до рівня безпеки пред’являються найвищі вимоги. Вітринні решітки прекрасно впораються зі своїм завданням на будь-якому об’єкті: в ювелірному салоні, магазині, фінансовій установі, закладі громадського харчування, клініці, збройовому магазині і т. д. Особлива конструкція і спеціальні механізми виключають ймовірність злому грат, що гарантує надійний захист.

Для виробництва своєї продукції компанія «Шик Метал» застосовує тільки якісну сертифіковану сталь від надійних перевірених постачальників. У конструкції не використовуються будь-які елементи, які могли б негативно позначитися на захищеності, в тому числі комплектуючі з пластика або алюмінію. За багаторічний період роботи виробник удосконалив свої решітки до ідеалу, що дозволяє використовувати їх на будь-якому об’єкті. Компанія застосовує власні технології і напрацювання, тому вся її продукція є запатентованою. Важлива особливість виробів полягає в їх повній відповідності нормам пожежної безпеки, охоронним і банківським вимогам.

На кожен виріб виробник надає гарантію, термін якої становить 60 місяців.

Грати випускаються у різних конфігураціях. Переріз пари в основних смугах полотна решітки може варіюватися від 200 мм² до 500 мм². Вироби виглядають дуже вишукано, не погіршують вигляд вітрин і можуть мати всілякі декоративні елементи, що покращує естетичні якості.

Компанія «Шик Метал» застосовує у своїх виробах тільки надійні захисні механізми. В якості запірних елементів використовуються надійні замкові системи з циліндрами високої секретності від провідних світових виробників. А в комплексі з охоронною сигналізацією захисні решітки на вітрини від «Шик Метал» здатні забезпечити абсолютну безпеку.

Захисні решітки на вітрини від компанії «Шик Метал» – це найкраще сучасне інженерне рішення для захисту вітрин від зловмисників. Встановивши такі решітки, можна не турбуватися про безпеку будь-якої продукції, адже зламати їх практично неможливо. Надійний захист – це запорука успішності бізнесу і вашого спокою.

Размещено в Корисне.