Огляд розсувних решіток на вікна від компанії “Шик Метал”

Чернівецьке виробниче підприємство «Шик Метал» пропонує багатий вибір розсувних решіток на вікна, призначених для запобігання проникнення сторонніх в приміщення через віконний отвір. В рамках даної статті ми розглянемо продукцію компанії, поговоримо про її основні особливості, технічні характеристики та переваги.

Грати представляють собою надійну конструкцію, призначену для захисту віконного отвору від проникнення непроханих гостей. В силу сформованого стереотипу, багато хто сприймає такі вироби, як тюремні грати, тому часом відмовляються від даного способу забезпечення безпеки. Але, компанія «Шик Метал» виробляє дещо інші вироби – оригінальні решітки на вікна, які відрізняються не тільки чудовими захисними властивостями, але і дуже красивим зовнішнім виглядом. Виробник застосовує сучасні технологічні рішення і обладнання, що дозволяє йому випускати надійні, міцні, довговічні і, що важливо, естетичні вироби.

«Шик Метал» пропонує багате розмаїття варіантів виконання решіток.

Більш того, підприємство надає можливість замовити виробництво віконних решіток за індивідуальним замовленням. Це прекрасна можливість для тих, хто бажає отримати унікальний виріб з ексклюзивним (запатентованим) дизайном решіток. Проте і стандартні (класичні) конструкції виглядають дуже добре. Можна підібрати моделі, які ідеально поєднуються як з оформленням фасаду будівлі, так і внутрішнім інтер’єром приміщення.

Виробник пропонує надійні захисні решітки для різних об’єктів, незалежно від їх особливостей і призначення. Є прекрасні вироби для квартир і приватних будинків, різноманітні форми, стилі, забарвлення. Також в асортименті присутні і відмінні решітки для складів, торгових об’єктів, офісів та інших приміщень комерційного типу, де ключову роль відіграє безпека, а естетика відходить на другий план.

Що стосується безпеки, то захисні решітки виробництва компанії «Шик Метал» відповідають всім сучасним вимогам. Вони оснащені надійними механізмами замикання, замковими системами і захистом від злому. Завдяки цьому, ці конструкції можуть використовуватися на об’єктах з підвищеними вимогами до безпеки. Це дуже актуально для банків, ломбардів, державних установ, страхових компаній, готелів, клінік, аптек, ювелірних салонів та інших об’єктів, де приділяється особлива увага безпеці.

Всі захисні решітки на вікна від компанії «Шик Метал» відрізняються високою якістю. Ще одна важлива вимога – відповідність нормам пожежної безпеки. Вироби від «Шик Метал» повністю задовольняють цю вимогу. Розсувні решітки на вікна не перекривають доступ до віконного отвору, в разі необхідності, швидко відкриваються. Але найголовніша перевага – це надійність. Ці решітки неможливо безшумно зняти або зламати, тому захист від зловмисників гарантована. Довговічність теж на висоті, до того ж виробник надає гарантію на свої вироби.

Размещено в Корисне.