Огляд розсувних решіток на проходи та отвори від компанії “Шик Метал”

Компанія «Шик Метал» пропонує багатий асортимент розсувних грат власного виробництва для будь-яких проходів і прорізів. Широкий модельний ряд дозволяє підібрати оптимальні конструкції для вирішення практично будь-якого завдання. Грати виготовляються зі сталі, завдяки чому відрізняються високою міцністю і надійністю. У використанні вироби дуже зручні. Продуманий механізм дозволяє простим рухом перекрити будь-який отвір або прохід.

Виробник пропонує надійні конструкції для прорізів і проходів будь-яких конфігурацій як стандартних, так і нестандартних. Самі вироби уявляють собою рухливу інженерну систему, за допомогою якої можна ефективно забезпечити технічну безпеку, захистити об’єкт від вандалів і запобігти незаконному проникненню. У більшості випадків розсувні грати для проходів та прорізів використовуються з метою організації контролю доступу, забезпечення дотримання режиму роботи об’єкта, поділу простору на функціональні зони.

Якість захисних конструкцій знаходиться на вищому рівні. Вироби виконані дуже добротно. Застосування сертифікованої сталі та надійних механізмів гарантує високу міцність, чудові захисні якості і зручність в експлуатації. У використанні конструкції дуже прості, не вимагають особливих зусиль для відкриття або закриття. Конструктивні особливості виробів передбачають повну відсутність елементів, які можуть негативно позначитися на надійності, в тому числі комплектуючих з алюмінію та пластика. Завдяки цьому решітки гарантують надійність, безпеку, дозволяють швидко перекрити будь-який прохід або проріз для захисту від несанкціонованого доступу.

Всі вироби відрізняються унікальною конструкцією, розробленою і доведеною до ідеалу інженерами компанії «Шик Метал». У системах передбачені спеціальні засоби для захисту від злому. Завдяки цьому виключається ризик розкриття або демонтажу решіток зловмисниками. Просто так такі грати неможливо зняти або відкрити, як мінімум зловмисникові доведеться застосовувати габаритну гучну техніку, що моментально приверне увагу.

Таким чином, гарантується надійна безпека об’єкта, людей та майна.

Ще одна вагома перевага захисних решіток для проходів і прорізів від українського виробничого підприємства «Шик Метал» – високі естетичні якості. Ці вироби не нагадують тюремні, а навпаки виглядають дуже красиво та поєднуються з оформленням об’єкта. Виробник пропонує різні дизайнерські варіанти виконання виробів, різноманітні забарвлення і можливості декорування, що дозволяє підібрати ідеальні конструкції для будь-якого об’єкта за критеріями естетичності, надійності і функціональності.

Виробник має багаторічний досвід роботи в сфері виробництва захисних конструкцій, що позитивно позначається на якості та інших характеристиках його продукції. Грати від «Шик Метал» можна впевнено вважати найефективнішими системами для забезпечення безпеки і контролю доступу. Вироби можуть оснащуватися кращими замковими системами з циліндрами підвищеної секретності, що повністю виключає ризик протиправного проникнення.

Кожен виріб компанії «Шик Метал» комплектується технічним паспортом, в якому вказані детальні характеристики, а також правила та рекомендації по використанню. Крім того, виробник надає гарантію на свою продукцію, що дозволяє бути впевненим у її якості та надійності.

Размещено в Корисне.