Огляд розсувних решіток на ліфти від компанії “Шик Метал”

Українська компанія «Шик Метал» пропонує широкий асортимент надійних захисних сталевих решіток для ліфтів. Такі конструкції сьогодні є дуже популярними, оскільки дозволяють захистити майно від вандалів або незаконного проникнення. Також часто такі засоби застосовуються на підприємствах, складських та інших об’єктах промислового сектора, де необхідно організувати контроль доступу для персоналу та/або третіх осіб. У житловому сегменті такі конструкції також використовуються, як правило, з метою захисту від вандалів і для організації пропускного режиму. Розсувні решітки являють собою спеціальну рухому інженерну систему, ключова функція якої полягає в забезпеченні технічної безпеки і захисту ліфтів. Такі конструкції є одним з найбільш ефективних рішень для забезпечення безпеки, контролю доступу та організації необхідного режиму роботи об’єкта.

Продукція компанії «Шик Метал» відрізняється дуже високою якістю, що в свою чергу гарантує надійність і довговічність виробів. При цьому такі конструкції дуже зручні у використанні і не викликають дискомфорт. За зовнішнім виглядом всі вироби також заслуговують на високу оцінку. Грати виглядають дуже вишукано, не погіршують естетичність приміщення або екстер’єру будівлі. Завдяки широкій різноманітності розмірів, форм, конфігурацій і кольорів, можна підібрати вироби, які гармонійно поєднуються з будь-яким стилем оформлення. Більш того, вироби можуть декоруватися всілякими дизайнерськими елементами, що тільки позитивно позначається на їх естетичних якостях.

Ключові вимоги, які завжди беруть до уваги в процесі виготовлення таких конструкцій – надійність і захисні властивості. За даними критеріями решітки на ліфти виробництва компанії «Шик Метал» повністю відповідають загальноприйнятим світовим та українським нормам, забезпечують надійний захист будь-якого об’єкта від несанкціонованого проникнення і актів вандалізму. У конструкції решіток передбачений спеціальний механізм захисту від злому. Вироби неможливо демонтувати або зламати без шуму та використання спеціальних технічних засобів. Завдяки цьому такі конструкції придатні для захисту ліфтів як на житлових, так і комерційних об’єктах.

Компанія «Шик Метал» виробляє захисні решітки тільки з сертифікованої якісної сталі від надійних постачальників. Виробник не застосовує будь-які комплектуючі з пластика або алюмінію, оскільки це може вкрай негативно позначитися на захисних властивостях. Товщина сталі в конструкції виробів становить – 4 мм. А загальний переріз пари в основних смугах полотна грат може знаходитися в межах 200-520 мм². Компанія застосовує власні напрацювання та передові технологічні рішення, володіє патентами на свою продукцію.

У комплекті з кожною захисною решіткою виробник постачає технічний паспорт. В останньому детально розписані всі характеристики конструкції і правила експлуатації. Надається також і гарантійний талон. Виробник дає гарантію на свою продукцію терміном на 60 місяців.

Універсальність і багатий вибір різних конфігурацій захисних решіток від «Шик Метал» дозволяють використовувати їх для вирішення практично будь-яких завдань, пов’язаних із захистом об’єктів, майна, людей і організацією контролю доступу. Конструкції оснащуються сучасними замковими системами з циліндрами підвищеної секретності, що виключає ймовірність їх розкриття зловмисниками.

Захисні решітки на ліфти від компанії «Шик Метал» – це гарантія безпеки, комфорту і спокою.

Размещено в Корисне.