Огляд розсувних решіток на двері від компанії “Шик Метал”

Чернівецька компанія «Шик Метал» пропонує різноманітні розсувні грати на двері власного виробництва, призначені для забезпечення безпеки і запобігання ризику проникнення зловмисників через дверні прорізи. Виробник випускає багатий асортимент надійних решіток, які можуть бути встановлені в прорізи різних розмірів і різні проходи. Вироби являють собою рухливу інженерну конструкцію, призначену для захисту об’єкта від несанкціонованого проникнення.

sh6

Широкий асортимент виробів компанії дозволяє підібрати надійні решітки для захисту приватного будинку, квартири, офісу, торгового залу, складу, промислового цеху і будь-яких інших об’єктів.

Найважливіша особливість, якою відрізняються вироби компанії «Шик Метал» – надійність.

Підприємство використовує якісні матеріали та сучасні технології, завдяки чому його продукція забезпечує надійний захист від незваних гостей. Конструкції продумані до дрібниць, за рахунок чого зручні у використанні та абсолютно не заважають нормальній роботі дверей. Важлива перевага даних решіток полягає в естетичності. Вони не тільки надійні, але ще і приємні зовні, що вкрай важливо для багатьох об’єктів, наприклад, для офісів, де звичайні решітки, схожі на тюремні, виглядали б украй недоречно і навіть відлякували.

Ще одна важлива особливість розсувних решіток на двері від компанії «Шик Метал» – захищеність від злому. Особлива конструкція, застосування надійних запірних механізмів і замків виключає можливість злому або безшумного демонтажу решіток. Завдяки цьому вироби придатні для використання не тільки в будинках і квартирах, але і об’єктах, де пред’являються підвищені вимоги до безпеки. Так, такі захисні решітки можуть встановлюватися на головних і запасних входах в фінансових установах, державних і комерційних організаціях, магазинах, ювелірних крамницях, аптеках, клініках та інших об’єктах.

Конструкція решіток включає лише сталеві складові. Ніяких пластикових або алюмінієвих деталей немає, що вкрай важливо для надійності. Використовується дуже міцна і товста сталь, присутні спеціальні антизрізи, тому демонтувати решітки без застосування спеціальної техніки і шуму не вдасться.

Варто зазначити, що кожна захисна решітка постачається з технічним паспортом. У документі вказані всі технічні характеристики виробу і правила експлуатації. Виробник надає гарантію на свою продукцію, тому вироби постачаються разом з гарантійним талоном.

За критерієм якості розсувні захисні решітки на двері на вищому рівні. Виробник пропонує різноманітні варіанти забарвлень, що дозволяє підібрати відповідні за зовнішнім виглядом решітки під той чи інший інтер’єр. Асортимент моделей (запатентованих типів дизайну) досить широкий, можна підібрати гарні вироби практично для будь-якого прорізу.

Размещено в Корисне.