Огляд розсувних решіток на балкони від компанії “Шик Метал”

Українська компанія «Шик Метал» пропонує багатий асортимент якісних і надійних розсувних захисних грат на балкони. Дані вироби являють собою спеціальні інженерні конструкції, призначені для забезпечення безпеки вашого житла. Найголовніша функція таких решіток – захист від несанкціонованого проникнення через балкон. Виробник має багаторічний досвід в сфері виробництва захисних конструкцій, завдяки чому пропонує гарантовано якісний продукт, з яким ви можете бути впевнені у своїй безпеці.

Розсувні грати на балкон від компанії «Шик Метал» відрізняються не тільки високою надійністю, але і хорошими естетичними якостями. У змонтованому вигляді конструкції зовсім не погіршують фасад та інтер’єр квартири або будинку, а, навпаки, є приємним доповненням до загального стилю. Виробник пропонує решітки, виконані в різних конфігураціях, розмірах і кольорах. Це дозволяє підібрати оптимальне рішення під той чи інший архітектурний стиль. Конструкції можуть бути прикрашені всілякими декоративними елементами, що тільки позитивно вплинуть на їхній зовнішній вигляд. При цьому кожен виріб відрізняється зручністю у використанні, невибагливості у догляді та обслуговуванні.

Важлива характеристика і одна з ключових переваг розсувних захисних грат на балкон виробництва «Шик Метал» – захищеність від злому. Особлива конструкція і застосування якісних матеріалів повністю виключає ризик відкриття або демонтажу решіток. Конструкції неможливо демонтувати швидко, безшумно і без застосування спеціального інструменту, що гарантує надійний захист від протиправних посягань. Завдяки цьому решітки підходять для використання не тільки на житлових об’єктах, але і там, де висуваються підвищені вимоги до безпеки. Розсувні решітки на балкон від «Шик Метал» можна сміливо використовувати у фінансових установах, ювелірних крамницях, торгових центрах, громадських та державних будівлях, будь-яких магазинах та інших об’єктах. Якщо об’єкт вимагає перш за все високих захисних якостей, можна підібрати гарні моделі без будь-яких декоративних елементів. Це, наприклад, може бути актуальним для всіляких промислових або складських об’єктів, де естетичні якості відходять на другий план. Широкий асортимент дозволяє вибрати ідеальні конструкції під конкретні потреби і фінансові можливості.

n5-768x500

Відомо, що на власній безпеці економити не можна. Але, тим не менш, один з ключових критеріїв, на який звертають увагу, підбираючи решітки на балкон – ціна. Завдяки використанню сучасних технологій та передового обладнання, компанія «Шик Метал» пропонує гарантовано якісні, надійні решітки за найвигіднішими на ринку цінами. При цьому для виготовлення своєї продукції підприємство застосовує тільки якісну сталь, що супроводжується відповідними сертифікатами. Виробник не використовує у своїх виробах пластмасові та алюмінієві деталі, які могли б негативно позначитися на захисних якостях і надійності. Переріз пари в смугах полотна виробу може варіюватися в межах 200-520 мм2.

Всі конструкції, що випускаються компанією «Шик Метал», є запатентованими.

Виробник реалізував масу технологічних нововведень і доопрацювань, щоб максимально підвищити якість пропонованих захисних конструкцій. Важлива характеристика таких решіток – повна відповідність вимогам пожежної безпеки. Решітка не перешкоджає отриманню вільного доступу до балкону, в разі необхідності її можна відкрити зсередини простим рухом.

Для надійного замикання решітки оснащуються сучасними замковими системами з циліндрами підвищеної секретності. Це дозволяє гарантувати безпеку і виключити ризик відкриття решітки зловмисниками.

На кожен виріб компанія «Шик Метал» надає гарантійний термін, що становить 60 місяців. Грати постачаються разом з технічним паспортом, в якому вказані детальні характеристики конструкції і правила експлуатації. Розсувні решітки на балкон від української компанії «Шик Метал» – це гарантія вашої безпеки та зручність у використанні.

Размещено в Корисне.