Огляд розпашних решіток від компанії “Шик Метал”

Компанія «Шик Метал» пропонує широкий асортимент розпашних грат, які встановлюються на віконні та двірні прорізи для забезпечення безпеки. Підприємство є найкращим українським виробником сталевих конструкцій для захисту вікон, дверей та інших прорізів. В рамках цієї статті ми поговоримо про розпашні решітки даного виробника, розглянемо їх види, ключові особливості та переваги.

Компанія випускає два основних види захисних решіток розпашної конфігурації:

  • на вікна;
  • на двері.

При цьому пропонуються різні варіанти виробів в кожній категорії. Можна підібрати ідеальну конструкцію для кожного конкретного прорізу, враховуючи естетичні характеристики, розміри, матеріал укосів і стін, форму, декорування та інші нюанси, в тому числі ваші особисті побажання.

Розпашні грати на вікна та двері – це ефективний засіб для забезпечення захисту об’єктів і приміщень будь-якого призначення від несанкціонованого проникнення зловмисників. Відомо, що найбільш вразливі місця будь-якого будинку, квартири, офісу або виробничого об’єкта – це вікна та двері. Практично будь-які замки зламуються, особливо професійними грабіжниками, не кажучи вже про звичайні віконні склопакети. Грати ж просто так не відкрити, і не зняти без шуму та звернення уваги оточуючих, тому це надійна гарантія безпеки. Компанія «Шик Метал» використовує для виготовлення решіток виключно якісну сталь від перевірених постачальників. Такий підхід дозволяє досягти високих показників надійності і тривалості експлуатації.

nashy-raboty-raspashnye-reshetki-shikmetal-3

Незважаючи на те, як якісно, і з якого матеріалу виготовлена решітка, особлива увага завжди приділяється запірному механізму. Коли решітка розпашна, необхідно передбачити можливість надійного замикання, причому продумавши і захист від злому. Тому решітки виробництва «Шик Метал» обладнані сучасними високонадійними замковими системами з трьома позиціями замикання італійського і французького виробництва. Дані системи гарантують надійність блокування захисних конструкцій. Злом таких решіток також неможливий. Це досягається за рахунок наявності особливого захисного механізму і антизрізу, який виключає ризик зрізу компонентів замків.

Розпашні решітки «Шик Метал» повністю відповідають сучасним вимогам пожежної безпеки та міжнародним стандартам. А саме, в разі виникнення загоряння, вони не перешкоджають отриманню доступу до вікна і дозволяють залишити приміщення через нього. Для відкриття решітки достатньо кількох секунд, що вкрай важливо в критичній ситуації.

За показником надійності вироби знаходяться на вищому рівні.

Сучасні технології виробництва та застосування якісних матеріалів дозволили виробнику випускати максимально міцні, надійні конструкції, які при цьому відрізняються ще й тривалим терміном служби. Для виготовлення периметральної рами решіток застосовується досить товстий металевий профіль, який практично неможливо безшумно пошкодити або деформувати. При цьому решітки є не занадто глибокими, що дозволяє гарантувати максимальну безпеку при збереженні можливості монтажу в існуючі рами і достатньо компактних розмірів.

Для виготовлення стулок грат також застосовується надійний товстий металевий профіль. А їх кріплення здійснюється за допомогою спеціальних петель підвищеної жорсткості. Стулки заповнені міцними і товстими сталевими прутами. При цьому виробник не забуває і про декоративні елементи, які надають гратам естетичності. Важливо відзначити, що і всі стилістичні деталі завжди виготовлені з міцної сталі, не кажучи про функціональні елементи. Виробник не застосовує комплектуючі з алюмінію, пластику та інших матеріалів, які можуть негативно позначитися на надійності виробів.

Дуже важлива характеристика розпашних дверних і віконних решіток «Шик Метал» – вони не перешкоджають прибиранню приміщення та миттю вікон, що є вагомою вимогою як для житлового приміщення, так і офісу або іншого об’єкта. Грати можуть бути оснащені компактною приємною ручкою, що значно підвищує рівень зручності експлуатації.

Одна з ключових переваг, яка вигідно відрізняє решітки на вікна виробництва даної компанії – ціна. При високій якості матеріалів і виконання, надійності, довговічності і вражаючих естетичних властивостях решітки від компанії «Шик Метал» відрізняються доступною вартістю. Це пояснюється перш за все тим, що компанія є саме виробником захисних конструкцій. Купівля продукції безпосередньо від виробника завжди відрізняється найвигіднішою вартістю.

Для кріплення захисних систем передбачені спеціальні посилені петлі, що ще більше підвищує надійність конструкції. При цьому вироби залишаються дуже зручними в експлуатації, що є важливою вимогою для кінцевого споживача. За зовнішнім виглядом решітки також поза конкуренцією. Це не тільки надійні та міцні вироби, але ще і дуже приємні естетично. Можна підібрати моделі, які будуть оптимально поєднуватися з будь-яким архітектурним стилем будівлі та інтер’єром приміщення. Такі системи не схожі на тюремні грати, вони навпаки надають оформленню охайності, стають його невід’ємним елементом. Більш того, виробник надає можливість виготовлення решіток на основі індивідуальних проектів та ескізів, що дозволяє отримати ідеально підходящі вироби для конкретних прорізів.

Віконні решітки можуть відчинятися в одну або дві сторони, залежно від моделі. Таким чином, можна вибрати оптимальні моделі як відштовхуючись від розмірів отвору, так і ваших особистих побажань. Крім того, пропонуються різні варіанти забарвлень, що є вагомим аргументом на користь естетичності.

При необхідності для поліпшення захищеності замок решітки може бути оснащений циліндром підвищеної секретності. Виробник застосовує циліндри «Abloy», «Mul-T-Lock» та інші надійні системи.

Размещено в Корисне.