Огляд розпашних решіток на вікна від компанії “Шик Метал”

Вікно – це одне з найбільш вразливих місць кожного житлового або комерційного об’єкта, яким не проти скористатися багато зловмисників з метою викрадення чужого майна або вчинення інших неправомірних дій. Відповідно, захисту віконних прорізів завжди приділяється особлива увага. Найкращий засіб забезпечити своє житло, офіс або будь-який інший об’єкт від незаконного проникнення – встановити захисні решітки на вікна. Українське виробниче підприємство «Шик Метал» випускає багатий асортимент сучасних розпашних грат на вікна. Про їх особливості, характеристики і позитивні сторони ми поговоримо у цьому матеріалі.

Компанія «Шик Метал» застосовує сучасні технологічні рішення, передове устаткування і власні напрацювання у виробництві захисних конструкцій, що дозволяє їй випускати якісну продукцію, яка гарантує безпеку. Розпашні решітки відрізняються унікальним механізмом зламу, що дозволяє зробити оригінальний і зручний відворот конструкції. Завдяки цьому решітки ще і дуже зручні у використанні, відкриваються і закриваються легким рухом. Крім того, є можливість встановлення зручної та естетичної ручки, що ще більше спрощує використання.

Надійність і міцність захисних виробів виробництва «Шик Метал» на висоті.

Самі грати неможливо демонтувати з зовнішньої сторони, завдяки наявності спеціальних захисних механізмів. Грати оснащуються надійними замковими системами від провідних європейських виробників. Конструкція замикається у трьох позиціях, що гарантує надійність. При необхідності систему можна оснастити замковими циліндрами підвищеної секретності. Виробник пропонує декілька ефективних рішень від кращих виробників. Замок і його складові неможливо зрізати і тим самим відкрити грати, тому що конструкція передбачає унікальну систему захисту.

За конструкцією решітка являє собою сталеву профільну раму з товщиною стінки – 2 мм. Глибина конструкції становить – 40 мм, без урахування ручки. Таким чином, решітка виходить не дуже масивною, може встановлюватися на будь-яку раму, і при цьому забезпечує найнадійніший захист. Для виготовлення стулок виробник також застосовує міцний сталевий профіль, а заповнює їх прутами. Причому вироби можуть бути виконані в різних дизайнах, конфігураціях і кольорах, завдяки чому гармонійно поєднуються з будь-яким інтер’єром приміщення та екстер’єром будівлі.

З основних переваг розпашних віконних сталевих решіток виробництва компанії «Шик Метал» варто виділити:

  • відповідність нормативам пожежної безпеки (конструкції не перешкоджають вільному доступу до віконного отвору, при необхідності швидко відкриваються);
  • захищеність від злому і демонтажу;
  • висока надійність і міцність;
  • довговічність;
  • простота і зручність у використанні (конструкції абсолютно не заважають в процесі прибирання приміщення і миття вікон);
  • естетичність;
  • посилена кріпильна система;
  • надійні запірні механізми та замки;
  • широке розмаїття кольорів.

Крім того, виробник надає можливість виготовлення захисних решіток за індивідуальними замовленнями. Це дозволяє отримати виріб, який повністю відповідає особливостям віконного отвору, стилістиці будівлі та фасаду, а також будь-яким іншим вимогам замовника. І ще одна важлива перевага, якою відрізняються розсувні решітки на вікна від «Шик Метал» – ціна. Так як компанія самостійно виготовляє захисні вироби та більшість комплектуючих до них, вона пропонує максимально доступні розцінки на свою продукцію. При цьому решітки відрізняються чудовою якістю, надійністю, естетичністю і зручністю у використанні. Виробник надає гарантію на кожен виріб, термін якої становить 36 місяців.

Размещено в Корисне.