Огляд розпашних решіток на двері від компанії “Шик Метал”

Кожна людина замислюється про свою безпеку, намагаючись максимально захистити своє житло, комерційну нерухомість, будь-яке майно і, звичайно ж, близьких. Одним з популярних і найефективніших засобів забезпечення безпеки є розпашні грати на двері.Це проста у використанні рухлива інженерна конструкція, яка дозволяє надійно захистити будь-який об’єкт від незаконного проникнення. Такі конструкції актуальні і придатні для будь-яких об’єктів: квартир, приватних будинків, офісів, виробництв, складів, магазинів і т. п. Перш за все такі решітки дозволяють захиститися від несанкціонованого проникнення, але також їх можна застосовувати і з метою контролю доступу.

nashy-raboty-raspashnye-reshetki-shikmetal-3

Виробниче підприємство «Шик Метал» спеціалізується на виготовленні якісних і надійних розпашних грат на двері. Компанія пропонує багатий асортимент сучасних захисних виробів, що дозволяють ефективно забезпечити безпеку. Конструкції виробника відрізняються не тільки міцністю і надійністю, але ще і вражаючими естетичними якостями. Вони не погіршують зовнішній вигляд будівлі або приміщення, і що важливо не схожі на тюремні, які відлякують багатьох людей. Виробник пропонує багате розмаїття дизайнів, конфігурацій, кольорів і всіляких декоративних елементів, що дозволяє підібрати ідеальні захисні вироби під будь-який стиль інтер’єру і фасаду.

Розпашні решітки для дверей відрізняються особливим механізмом зламу, завдяки чому вдається досягти оригінального відвороту стулок. Конструктивно решітка на двері являє собою раму із сталевого профілю. Для забезпечення надійності використовується профіль з товщиною стінки – 2 мм. У глибину решітка має розмір – 40 мм, завдяки чому не займає багато місця, може встановлюватися на будь-який дверний проріз і при цьому забезпечує надійний захист. Для кріплення стулок передбачені спеціальні петлі із захистом від зрізу, а в якості заповнення виступають сталеві прутки. Грати неможливо демонтувати завдяки продуманій системі захисту.

Вироби оснащуються надійними захисними механізмами і замковими системами.

При необхідності замки можуть бути обладнані циліндрами підвищеної секретності від провідних світових виробників. Складові замків також додатково захищені від зрізу, що виключає ймовірність їх злому і демонтажу. Це дозволяє використовувати такі захисні конструкції і на об’єктах, де до безпеки пред’являються особливі вимоги.

Всі дверні решітки компанії «Шик Метал» виробляються у суворій відповідності пожежним і охоронним нормативам. Вироби не перешкоджають доступу до дверного прорізу, легко відкриваються простим рухом. Розпашні решітки відрізняються зручністю та простотою у використанні, що забезпечує додатковий комфорт. Для прибирання приміщення вироби також не створюють жодних перешкод. Використання якісних матеріалів, міцної сталі та відсутність пластикових або алюмінієвих деталей забезпечує високу міцність, надійність і довговічність конструкцій. Грати можуть бути виконані в різних конфігураціях, з можливістю відкривання як в одну, так і дві сторони. Виробник надає можливість виготовлення розпашних дверних решіток за індивідуальними замовленнями, що дозволяє отримати виріб, повністю відповідний будь-яким функціональним і естетичним вимогам. Також можна вибрати практично будь-яке забарвлення. На всі вироби надається гарантія терміном на 36 місяців. Всі ці переваги роблять розпашні грати для дверей виробництва української компанії «Шик Метал» кращим засобом для забезпечення безпеки.

Размещено в Корисне.