Огляд продукції компанії Шик Метал

Компанія «Шик Метал» – це найкращий український виробник захисних решіток. Багаторічний досвід роботи дозволяє підприємству випускати якісні, надійні та зручні в експлуатації захисні системи. У виробничому процесі застосовується тільки перевірена сертифікована сталь і матеріали. Передова технологічна база і сучасне обладнання дозволяє виробникові випускати надійну, ефективну і стильну продукцію. Підприємство надає вигідну можливість придбати решітки на вікна за максимально доступною ціною при гарантовано високій якості.

balcony-02

Весь асортимент захисних решіток ділиться на кілька категорій:

 • розсувні;
 • розпашні;
 • мансардні.

Підприємство випускає надійні захисні решітки, призначені для встановлення на віконні та дверні прорізи, балкони, вітрини, ліфти, різноманітні проходи та інші прорізи. Найголовніша перевага конструкцій розсувної конфігурації від «Шик Метал» – ефективний захист приміщення від протиправного проникнення непроханих гостей. Вироби повністю відповідають нормам пожежної безпеки. У разі виникнення критичної ситуації, вони не перешкоджають доступу до віконних прорізів, дозволяючи швидко залишити приміщення. Ще одна перевага таких решіток полягає в тому, що у відкритому стані вони займають мінімум місця.

Сьогодні дуже актуальні надійні решітки для захисту балконів.

Саме балкони найчастіше дозволяють зловмисникам проникнути в квартиру, оскільки є найменш захищеними. Надійна решітка в парі з охоронною сигналізацією практично повністю виключає ймовірність проникнення в приміщення через балкон.

Виробник також випускає міцні сталеві решітки для різноманітних проходів та прорізів. У більшості випадків системи подібного типу використовуються на виробничих, складських, торгових та інших об’єктах комерційної сфери. Продукції «Шик Метал» характерні високі показники міцності та надійності, що вкрай є важливим для таких об’єктів. Конструкції оснащуються особливим механізмом, що дозволяє швидко та ефективно перекривати будь-які проходи або великі прорізи.

Високим попитом сьогодні користуються і розсувні дверні решітки. Вони застосовуються для виключення ризику проникнення сторонніх у будинок, квартиру, офіс або будь-яке інше приміщення. Їм характерні такі переваги, як міцність, зручність експлуатації, мінімальний рівень шуму, ефективний захист і контроль доступу.

Вітринні захисні решітки розпашної конфігурації дуже часто використовуються на торгових об’єктах. Такі вироби дозволяють надійно захистити вітрини та розміщені в них товари, не впливаючи при цьому на їх естетичність. З гратами виробництва «Шик Метал» вітрини зможуть функціонувати у цілодобовому режимі, будучи ефективно захищеними.

Також підприємство випускає якісні сталеві решітки розсувної конструкції для ліфтів і спецтранспорту. Це оптимальне рішення для обмеження доступу і запобігання псуванню майна зловмисниками.

Великою популярністю сьогодні користуються розпашні решітки. Виробник випускає такі захисні вироби для віконних і дверних прорізів. Для їх виготовлення використовуються перевірені матеріали та міцний метал, завдяки чому забезпечується надійність, ефективність і довговічність.

Важлива перевага решіток розпашної конфігурації полягає в простоті експлуатації. Вони мають одну або дві стулки, що дозволяє швидко отримати доступ до віконного отвору. Це важливо в тому числі і в плані пожежної безпеки. У відкритому стані конструкції абсолютно не заважають доступу до вікна і не погіршують його естетичні якості. Вироби відрізняються приємним зовнішнім виглядом, можуть оформлюватися всілякими декоративними елементами. Також виробник пропонує різні варіанти забарвлень.

Особлива увага завжди приділяється замковим системам, які використовуються в таких захисних конструкціях. Від них значною мірою залежить надійність і відповідно безпека об’єкта. Компанія «Шик Метал» в своїх виробах використовує надійні замкові системи з трьома точками замикання від провідних французьких та італійських виробників. Блокування решітки в трьох точках дозволяє гарантувати безпеку. Зламати таку систему практично неможливо, оскільки конструкції оснащуються особливим механізмом захисту та антизрізом. Таким чином виключається ризик злому замка та зрізу його складових.

Є можливість замовити виготовлення решіток за індивідуальним проектом. Це дозволяє отримати захисну систему, яка ідеально підійде під конкретний віконний або дверний проріз, і буде враховувати всі вимоги замовника.

Підприємство «Шик Метал» випускає також кілька різновидів надійних та стильних мансардних захисних решіток. Такі конструкції встановлюються на мансардні віконні прорізи, запобігаючи проникненню зловмисників через них. Для виготовлення таких систем застосовується міцний метал. Грати виготовляються відповідно до габаритів прорізів і особливостей приміщень. Такі вироби не зменшують корисну площу приміщення та не перешкоджають проходженню сонячних променів. При цьому вони відрізняються простотою в експлуатації. Грати можна відкрити або закрити практично одним рухом.

Захисні конструкції обладнуються надійними замковими системами. Пропонується кілька різновидів замків, які підходять до тих чи інших видів решіток.

Всі металеві решітки виробництва компанії «Шик Метал» відрізняються такими основними перевагами:

 • повна відповідність вимогам пожежної безпеки;
 • запатентований ексклюзивний дизайн;
 • надійні замкові системи;
 • наявність захисту від злому і зрізу;
 • зручність у використанні;
 • міцність і надійність;
 • тривалий термін служби;
 • естетичний зовнішній вигляд;
 • широкий вибір кольорів і декоративних елементів.

Грати не перешкоджають прибиранню приміщень і їх повноцінному цільовому використанню. Захисні решітки «Шик Метал» – це найкращий засіб для забезпечення безпеки житлових, офісних, комерційних та будь-яких інших типів приміщень.

Размещено в Корисне.