Огляд мансардних решіток від компанії “Шик Метал”

Компанія «Шик Метал» – провідний український виробник захисних решіток. Крім традиційних віконних і дверних решіток, підприємство також виробляє конструкції для мансардних вікон. Сьогодні мансарди часто перетворюють на повноцінні житлові приміщення, відповідно виникає завдання забезпечення їх безпеки та естетичності. Мансардні решітки грають важливу роль у вирішенні даного питання. Незважаючи на те, що вікна на мансарді розташовуються досить високо, злочинці вмудряються проникати і через них. Відповідно, якщо вони не мають ефективного захисту від несанкціонованого доступу, це тягне серйозні ризики безпеки для мешканців та їх майна. Встановлення мансардних решіток – це найбільш ефективне рішення для захисту вікон від стороннього проникнення.

Компанія «Шик Метал» пропонує кілька різновидів таких конструкцій:

 1. Стандарт.
 2. Стандарт Розширений.
 3. Еліт.

Всі решітки виробництва компанії «Шик Метал» відрізняються високою якістю виконання і застосовуваних матеріалів. Незалежно від виду і вартості виробів, вони забезпечують надійний захист від непроханих гостей. Виробничий процес підприємства базується на застосуванні сучасних технологічних рішень, передового обладнання та сертифікованої сировини від надійних постачальників.

Завдяки цьому, мансардні решітки від компанії «Шик Метал» мають наступні ключові переваги:

 • надійність;
 • довговічність;
 • міцність;
 • зручність в експлуатації;
 • продуманість конструкції;
 • ефективний захист від злому;
 • можливість вибору будь-якого забарвлення;
 • доступні ціни;
 • застосування ефективних механізмів замикання і замкових систем;
 • високі естетичні якості.

Крім того, захисні вироби виробництва компанії «Шик Метал» відрізняються ще й доступними цінами, при гарантовано високій якості. Це досягається за рахунок наявності власного виробництва та відсутності націнок посередників. Підприємство надає можливість придбати надійні решітки безпосередньо від виробника, на найвигідніших умовах.

Ключовий критерій, якому повинні відповідати надійні захисні решітки на мансарду – ефективність забезпечення безпеки. Такі конструкції в першу чергу встановлюються з метою запобігання несанкціонованому доступу. Тому виробник «Шик Метал» оснащує свої конструкції спеціальними замковими системами і захисними механізмами. Використовувані системи і механізми відрізняються, виходячи з модельної лінійки виробів, тим не менш, навіть недорогі вироби оснащуються надійними рішеннями для захисту. Мансардна решітка практично не залишає зловмисникові шансів на незаконне проникнення. Він може розбити склопакет, проте проникнути в приміщення йому не вдасться, оскільки демонтувати грати без застосування габаритного і гучного інструменту неможливо. Решітка відкривається виключно ключем, з зовнішньої сторони її не можна відкрити, що гарантує безпеку. Мансардні решітки грають ще й важливу роль в забезпеченні безпеки дітей. Допитливі малюки часом виявляються в серйозній небезпеці, граючи поруч з вікнами. Завдяки наявності захисної конструкції, дитина гарантовано не зможе випадково випасти з вікна, навіть якщо воно буде привідкритим.

Огляд мансардних решіток від компанії "Шик Метал"Важлива особливість і перевага решіток на мансарду виробництва компанії «Шик Метал» – компактність і продуманість конструкції. Незважаючи на високу ефективність в плані забезпечення безпеки, решітки абсолютно не займають вільний простір приміщення. Особлива конструкція і технологія монтажу дозволяють зробити вироби максимально компактними, не погіршуючи при цьому їх захисні якості. Конструкції не перешкоджають отриманню вільного доступу до віконного отвору. Вони не стануть перешкодою в процесі використання вікон. Такі вироби не є перешкодою і для вільного проходження сонячного світла.

Наступна особливість мансардних захисних решіток від компанії «Шик метал» – зручність в експлуатації. Ергономіка і зручність використання безпосередньо впливають на комфорт перебування в приміщенні, тому виробник приділив належну увагу цьому моменту. Грати дуже прості і зручні у використанні, відкриваються і закриваються легким рухом. Крім того, це ще й дуже естетично приємні вироби. Решітки виконані зі смаком, мають свій дизайн, завдяки чому гармонійно поєднуються з інтер’єром приміщення та екстер’єром будівлі. Багато господарів не наважуються встановлювати такі захисні рішення, оскільки деколи вони схожі на тюремні. Але, це не відноситься до виробів від «Шик Метал». Це дійсно красиві, привабливі та витончені конструкції, які не тільки не погіршать зовнішній вигляд, але і додадуть йому оригінальності. Виробник надає можливість вибору практично будь-якого забарвлення конструкції. Грати можуть мати різний дизайн, що дозволяє підібрати оптимальні вироби під конкретне приміщення.

Компанія «Шик Метал» врахувала і особливості використання вікон. А саме, вони часто застосовуються для провітрювання, особливо в літню пору. Відповідно, решітка не повинна перешкоджати можливості відкриття вікна у необхідному положенні. Ці вироби повністю відповідають даній вимозі. Спеціальний механізм і замкова система дозволяють відкривати вікна в режимі провітрювання.

Після монтажу решітка формує з вікном єдину конструкцію. Це важливий фактор, який позитивно впливає на захисні, ергономічні та естетичні якості. Виробник практикує індивідуальний підхід до вирішення завдання кожного клієнта, тому є можливість замовити якісні решітки майже під будь-який проріз, з урахуванням розмірів, особливостей конструкції будівлі та інших нюансів.

Важлива особливість всіх захисних решіток для мансард виробництва українського підприємства «Шик Метал» – ефективні замкові системи. Моделі різних класів відрізняються за даним критерієм, але завжди гарантують надійну безпеку. Грати класу «Стандарт» оснащені одним викидним ригелем і циліндром секрету, що відкривається спеціальним ключем. Це найбільш просте, але досить надійне рішення. Вироби лінійки «Стандарт Розширений» можуть оснащуватися різними видами циліндрів, від чого залежить і тип використовуваних ключів. Одна з відмінностей виробів класу «Еліт» полягає в застосуванні найнадійнішої замкової системи. У них використовуються ефективні замки з циліндрами високої секретності від провідних європейських виробників, що практично повністю виключає ризик злому.

Размещено в Корисне.