Наші технології

Виробляти розсувні захисні металеві решітки на вікна та двері ми почали у Чернівцях ще у далекому 1992 році. У 2010 підприємство було реорганізовано. Продукція компанії під брендом «Шик Метал», що користується великим попитом на території всієї України, заполонила вітчизняний ринок.

Металеві ЗАХИСНІ РОЗСУВНІ решітки ShikMETAL застосовуються з метою недопущення стороннього проникнення в приміщення житлового та нежитлового фонду через прорізи для дверей і вікон, вітрини, гаражі, та інші різноманітні прорізи і проходи. Можливий монтаж у ліфти та транспортні засоби.

Захисний механізм ShikMETAL не є: алюмінієвою конструкцією, жалюзями, ролетами, кованими решітками, звареними гратами, решітками з пластиковими елементами для з’єднання металевих частин. При виготовленні використовується виключно високоякісна, сертифікована сталь. Ми не використовуємо алюмінієві, пластикові (нейлонові) елементи і комплектуючі.

«Шик Метал» – перше в Україні спеціалізоване мережеве підприємство, яке надає повний спектр послуг по захисту об’єктів житлового і нежитлового фонду за допомогою інженерних систем забезпечення безпеки (захисних розсувних решіток).

Комплекс послуг включає в себе:

 • консультації фахівців;
 • проведення індивідуального аналізу з подальшим винесенням рекомендацій з питання технічної укріпленості окремого конкретного об’єкту;

 • виїзд на об’єкт і демонстрація макетів продукції;
 • професійні заміри, враховуючі побажання клієнта;
 • оперативний попередній онлайн розрахунок вартості.

ShikMETAL представлена на ринку забезпечення безпеки в якості провідної української торгівельної марки, гарантуючої високу якість. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб потреби кожного клієнта були задоволені найкращим чином, а кожне замовлення стало еталоном надійності і довговічності.

ShikMETAL – це поєднання наступних переваг:

 • ЯКІСТЬ вихідної сировини і комплектуючих;
 • ЯКІСТЬ готової продукції;
 • ЯКІСТЬ наданих послуг.

Технологія виробництва

За весь період діяльності нашої компанії ми налагодили співпрацю з провідними постачальниками матеріалів для виробництва, завдяки чому гарантуємо якість на початковому етапі. Ми співпрацюємо лише з постачальниками сертифікованої сировини.

На наступній стадії проводиться контроль за виготовленням продукції. Це один з найважливіших етапів виробництва, так як близько 95% всіх комплектуючих елементів захисного механізму ShikMETAL ми виготовлюємо на власних потужностях і тільки маленька частка – це закуплені у кращих українських і світових компаній деталі і комплектуючі.

Головною функцією решіток «Шик Метал» є захист приміщень від несанкціонованих проникнень. Враховуючи це, в нашій продукції особлива увага приділяється замковим системам. Завдання сучасного злочинця: безшумно, швидко, не привертаючи зайвої уваги, вдертися на охоронюваний об’єкт. «Оптимальним» варіантом для злодія є злом циліндра замка.

На сьогоднішній день, напевно, вже всі розуміють, як сильно надійність тої чи іншої конструкції або механізму з замком (сейф, транспортний засіб або розсувні грати) залежить від якості секрету циліндра.

Тому ми використовуємо високо секретні циліндри найкращих світових брендів: «Mul-T-Lock» (Ізраїль), «Abloy» (Фінляндія) та інші.

Кожний наш продукт супроводжується власним техпаспортом і гарантійним талоном, згідно з ДСТУ, в яких вказані наступні дані: серійний номер виробу, габарити та комплект поставки, дата встановлення та інша інформація, яка може знадобитися клієнту.

Виконуючи всі вищезазначені вимоги до забезпечення якості, ми надаємо клієнтам і зазначаємо у відповідних документах термін гарантії на нашу продукцію – 60 місяців.

Технологія вимірів і встановлення

Ми займаємося не тільки виробництвом захисних засобів, але і надаємо відповідні послуги. Наша компанія приділяє особливу увагу роботі з клієнтами. Завдяки наявності спеціальної методики, розробленої фахівцями компанії «Шик Метал», наші регіональні представники і партнери мають можливість швидко відповідати на клієнтські запити та побажання.

З метою високоякісного виконання робіт і забезпечення максимального експлуатаційного комфорту, кваліфіковані фахівці проводять ретельний аналіз кожного конкретного прорізу і підбирають ОПТИМАЛЬНЕ МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ розсувної решітки.

Для наших партнерів ми розробили унікальні методи проведення замірів, при виконанні яких аналізуються наступні моменти:

 • геометрія прорізу (ширина і висота кожного відкосу, глибина відкосу, діагоналі, робота вікон і дверей);
 • матеріали відкосів, формуючі проріз (бетон, цегла, блок, камінь, метал, дерево);
 • оздоблювальні матеріали відкосів прорізу (шпалери, плитка, штучний або натуральний камінь, гіпсокартон, дерево, пінопласт і т.п.);
 • наявність видимих і прихованих інженерних комунікацій (датчики охоронної та пожежної сигналізації, вимикачі, розетки, зовнішня і прихована електро/водо/газо проводка, теплі підлоги, вентиляція і т.п.)
 • декор прорізу з урахуванням майбутніх побажань Клієнта (плінтуси, карнизи, тюлі, штори, жалюзі, вазони з квітами і т.п.)

Крім цього, ми застосовуємо власну методику монтажу. У нашому розпорядженні спеціальні інструменти, оснащення та досвід, що дозволяє проводити роботи без пошкодження інтер’єру, без будівельного пилу та сміття.

ulfВесь комплекс послуг по замірам, доставці, встановленню, сервісному обслуговуванню здійснюється тільки кваліфікованими фахівцями наших офіційних представників у регіонах. Всі фахівці пройшли навчальний курс і підтвердили свої знання та навики, продовжують вдосконалювати майстерність, що знаходиться під нашим пильним контролем.

Захисні сталеві розсувні решітки торгової марки «Шик Метал» схвалені високою відзнакою: «Схвалено Українською Локсмайстер Федерацією (УЛФ)», яка є індикатором якості, надійності і безпеки.

Захисна продукція «Шик Метал» відмінно поєднується з іншими засобами охорони. Надійність і якість конструкцій підтверджується часом, і ми пишаємося цим. Продукція «Шик Метал» користується високим попитом на ринку систем забезпечення безпеки і, що найголовніше, вона повністю задовольняє потреби наших споживачів.

Уже тисячі об’єктів в Україні обладнані захисними сталевими розсувними решітками «Шик Метал».

ЗМІНИ СВОЄ ЖИТТЯ – БУДЬ ЗАХИЩЕНИМ!