Компанія «Шик Метал» – якість, підтверджена професіоналами!

Шановні гості нашого сайту, інформуємо Вас, що компанія «Шик Метал» з 2015 року є членом Української Локсмайстер Федерації (УЛФ особистий номер – 087) – об’єднання професіоналів галузі безпечного замикання, систем розмежування і контролю доступу, що офіційно підтверджує високу якість і конкурентоспроможність нашої продукції,

Українська Локмастер Федерація (УЛФ) – некомерційна і недержавна громадська організація, яка об’єднує провідні компанії та фахівців в галузі безпеки.

Так само на підставі проведених в 2016 р досліджень і висновків лабораторій Української Локсмайстер Федерації, захисні розсувні решітки компанії «Шик Метал» внесено до списку продукції галузі безпечного замикання з порадами щодо її застосування. На цих же підставах Правлінням УЛФ було прийнято рішення про надання нашій продукції знака «Схвалено УЛФ», який містить унікальний номер випробувань продукції – УНВП №24 від 09.07.2016 р.

IMG_1277

У складі УЛФ присутні провідні світові компанії і кваліфіковані фахівці, які здійснюють свою діяльність в галузях виробництва, реалізації, встановлення та обслуговування замкових механізмів, ключів, сейфів, дверей, систем відеоспостереження, контролю доступу, а також аварійного розблокування таких систем.

Професія «Локсмайстер» офіційно введена в Україні в 2004 році, внесена до державного класифікатора професій ДК 003-95 (зі змінами №6) і відноситься до кваліфікаційної групи 7222.1.

Українська Локсмайстер Федерація є незалежною організацією і входить до складу технічних комітетів Держстандарту України. Організація бере участь в розробці та впровадженні сучасних українських стандартів на основі передових європейських нормативів.

Наша компанія «Шик Метал» постійно працює в напрямку поліпшення і оновлення технологій, прагнучи забезпечити для вас максимальний рівень безпеки.

Размещено в Корисне.