Розсувні решітки (грати) на вітрини

Захисні сталеві розсувні решітки (грати) для вітрин від компанії «Шик Метал» - це надійний захист для вітрин, що забезпечує ще й їх привабливий зовнішній вигляд. Використання розсувних решіток (грат) дозволяє забезпечити цілодобову роботу вітрин, виключивши ризики пограбування.

Розрахунок вартості здійснюється індивідуально на кожен окремий проріз, виходячи із заводської програми. Ціна залежить від таких параметрів, як висота, ширина, а також комплектація та дизайн решітки.


Можливі варіанти дизайну

Розсувні решітки (грати) - На вітрини - Повна інформація

Захисні решітки (грати) виробництва «Шик Метал» для вітрин - це рухомий інженерний засіб безпеки, яке забезпечить гарний зовнішній вигляд і надійний захист Ваших вітрин. Грати «Шик Метал» забезпечать безпеку Вашого магазину, офісу, ресторану, бару, салону. Грати добре поєднуються з сучасною та класичної архітектурою, з екстер'єром будівлі і інтер'єром приміщення.

Захисні решітки (грати) виробництва «Шик Метал» дозволяють вітринам магазинів працювати цілодобово.

Так, як грати «Шик Метал» відрізняються високим захистом від злому, їх можна успішно застосовувати для охорони бізнес центрів, розважальних центрів, торгових центрів, офісів приватних компаній та фірм, державних організацій, клінік, стоматологічних кабінетів, аптек, адвокатських та нотаріальних контор, туристичних комплексів і фірм, ресторанів, барів, кав'ярень, магазинів електроніки та побутової техніки, ломбардів, банків, страхових компаній, збройових та ювелірних магазинів, кредитних спілок, промислових, режимних та інших об'єктів, які потребують охорони.

Захисні решітки (грати) виробництва «Шик Метал» виготовляються виключно з сертифікованої та якісної сталі без застосування алюмінієвих, нейлонових (пластикових) комплектуючих та елементів.

Наша продукція запатентована і повністю відповідає пожежним та охоронним нормам, а також банківським вимогам.

Гарантійний термін складає 60 місяців.

Діапазон загального перерізу пари в основних смугах полотна грат варіюється між 200 мм² та 520 мм².

Спираючись на наш, обчислюваний багатьма роками, досвід роботи у галузі безпеки, можемо впевнено сказати, що механізм захисту «Шик Метал», в якому використовуються високо секретні циліндри замкових систем, і централізована охоронна сигналізація є невід'ємними та основними складовими всієї системи захисту охоронюваного об'єкту.

Дорогі клієнти! Дуже важливо розуміти, що грамотний підхід до захисту об'єкту не залишає шансу грабіжникам, а, відповідно, таким чином Ви забезпечите безпеку Вашого бізнесу. Хороший захист - запорука комфорту, спокою і Вашої впевненості у завтрашньому дні.

Виняткові права на використання матеріалів сайту (тексти, фото та відео) надаються лише офіційним партнерам компанії-виробника.