Розсувні решітки (грати) на вікна

 

Захисні сталеві розсувні решітки на вікна характеризуються високим рівнем захисту від стороннього несанкціонованого проникнення, виконують важливу функцію у забезпеченні протипожежної безпеки житлових і нежитлових об'єктів.

Вартість виробу визначається індивідуально на кожен проріз, згідно спеціально розробленій заводській програмі. На ціну впливає ширина, висота, комплектація і дизайн решітки.


Можливі варіанти дизайну

Розсувні решітки (грати) на вікна «Шик Метал» - загальна інформація

Захисні сталеві розсувні решітки на вікна «Шик Метал» - це виготовлені за передовими технологіями міцні та надійні засоби, що забезпечують безпеку, оснащені якісними сучасними механізмами. Крім забезпечення надійного захисту, решітки стануть ще й оригінальним доповненням зовнішнього вигляду ваших вікон.

Інсталяція розсувних систем здійснюється всередині приміщення. Вироби чудово вписуються у різні стилі інтер’єру та архітектури. Грати «Шик Метал» - це ідеальний засіб для захисту будь-яких об'єктів від зовнішнього несанкціонованого проникнення. Їх можна встановлювати на будь-які прорізи або проходи, житлові та нежитлові об'єкти, вітрини та гаражі.

Також можливий монтаж на ліфти та транспорт спеціального призначення. Захисна продукція компанії «Шик Метал» - це надійні внутрішні решітки на вікна, ціна яких є однією з найпривабливіших в Україні, при чудовій якості.

Захист від злому

Завдяки ефективному захисту від злому, розсувні решітки «Шик Метал» придатні для встановлення у: приміщеннях банків, ломбардів, кредитних спілок, державних організацій, страхових компаній, ресторанах, кав'ярнях, барах, готелях і туристичних комплексах, бізнес-центрах, адвокатських та нотаріальних конторах, медичних закладах, аптеках, стоматологічних кабінетах, ювелірних салонах, магазинах, офісних, складських, промислових та інших об'єктах.

Унікальна конструкція

Захисні вироби компанії «Шик Метал» мають унікальну конструкцію, в якій по периметру не передбачена монтажна габаритна рама, а також всілякі паркувальні й базові стійки, які могли б негативно вплинути на габарити прорізу, зменшити корисну площу та перешкоджати проходженню сонячного світла. Наша технологія дозволяє виготовити решітку на вікно, в якій функції монтажної рами будуть виконувати безпосередньо відкоси прорізу. Завдяки цьому, досягається максимальна економія вільного простору, і конструкція не перешкоджає повноцінному природному освітленню приміщення.

Технологія виготовлення

Технологічний процес виробництва повністю відповідає сучасним стандартам. При виготовленні використовується виключно високоякісна, сертифікована сталь. Ми не використовуємо алюмінієві, пластикові (нейлонові) елементи та комплектуючі. Товщина сталі решіток - 4 мм. Діапазон загального перерізу пари в основних смугах полотна грат варіюється між 200 мм² та 520 мм².

Наша продукція запатентована і повністю відповідає пожежним та охоронним нормам, а також банківським вимогам. Грати можна відкрити, розсунути і відвернути уздовж відкосів в прорізі. Комплектація включає різні замкові системи. Для фарбування використовується каталог RAL та сертифіковані порошкові полімерні фарби.

Вартість встановлення решітки на вікна може варіюватися в залежності від особливостей конкретного прорізу, ширини, висоти, а також комплектації виробу. До того ж, відмінна риса наших металевих захисних грат на вікна - ціна за квадратний метр, яка є однією з найбільш доступних у співвідношенні ціна/якість, завдяки ефективному виробничому процесу, і наявності широкої мережі продажу «під ключ».

Вся захисна продукція компанії «Шик Метал» поставляється з технічним паспортом, в якому детально розписані правила експлуатації. Також надається гарантійний талон, згідно Держстандарту України. У кожної решітки є власний унікальний серійний номер, вибитий на виробі і вказаний у технічному паспорті.

Гарантійний термін складає 60 місяців.

Наша компанія має багаторічний досвід у галузі будівництва та забезпечення безпеки, завдяки цьому, ми можемо бути впевнені у тому, що сталеві захисні вироби «Шик Метал» оснащені надійними замковими циліндрами, і доповнені охоронною сигналізацією, це є найважливішим елементом всієї системи безпеки будь-якого об'єкту.

Правильно забезпечивши захист вашого об'єкту, ви зможете гарантувати власну безпеку та безпеку ваших близьких. З нашою захисною продукцією ви будете почувати себе комфортно, спокійно та впевнено.

Виняткові права на використання матеріалів сайту (тексти, фото та відео) надаються лише офіційним партнерам компанії-виробника.