Розсувні решітки (грати) на проходи та отвори

Розсувні захисні решітки (грати) «Шик Метал» для проходів і прорізів виготовляються зі сталі, і тому мають відмінну міцність і, разом з нею, надійність. Функціональний механізм наших решіток (грат) дозволить Вам швидко перекривати різні прорізи і проходи.

Розрахунок ціни проводиться по кожному прорізу індивідуально, виходячи із заводської програми. Ціна залежить від висоти, ширини, комплектації решітки (грат).


Можливі варіанти дизайну

Опис товару: Розсувні решітки (грати) на проходи та отвори

Захисні сталеві решітки (грати) торгової марки «Шик Метал» для стандартних і нестандартних проходів та прорізів - це рухома інженерна конструкція, що забезпечує технічну безпеку, та захищає від вандалів і несанкціонованого доступу. Решітка (грати) призначена для організації контролю доступу, регламентування роботи і розмежування зон приміщення.

За рахунок ефективного захисту від злому, захисні сталеві розсувні решітки (грати) «Шик Метал» можуть використовуватися для охорони і контролю доступу в житлових, промислових та інших об'єктах.

Для виготовлення решіток (грат) на стандартні та нестандартні проходи і прорізи застосовується виключно якісна, сертифікована сталь. У виробництві не використовуються пластикові (нейлонові), а також алюмінієві деталі та комплектуючі.

Наша продукція запатентована і повністю відповідає пожежним та охоронним нормам, а також банківським вимогам.

Кожен виріб «Шик Метал» супроводжується власним технічним паспортом, що містить детальний опис правил використання. Додається і гарантійний талон, згідно Держстандарту України.

Багаторічний досвід роботи в галузі будівництва та забезпечення безпеки дає нам можливість з упевненістю використовувати сталеві захисні механізми «Шик Метал» для вирішення будь-яких завдань з організації захисту та контролю доступу. Найкращий результат досягається, завдяки використанню захисних виробів спільно з надійними замковими циліндрами та охоронною сигналізацією.

При грамотному підході до забезпечення захисту об'єкту, ви зможете гарантувати безпеку вас, ваших близьких або ваших співробітників. Вироби «Шик Метал» - це комфорт, впевненість і спокій.

Виключне право користування матеріалами сайту (тексти, зображення, відео) надається лише офіційним партнерам виробника.