Розсувні решітки (грати) на ліфти

Захисні сталеві розсувні решітки (грати) компанії «Шик Метал» для ліфтів і спеціального транспорту призначені для забезпечення контролю доступу та недопущення актів вандалізму. Завдяки ефективному захисту від злому, захисні механізми гарантовано залишаються в цілісності.

Розрахунок вартості здійснюється індивідуально на кожен проріз, згідно заводської програми. На ціну впливає ширина, висота, комплектація і дизайн решітки (грат).


Можливі варіанти дизайну

Опис товару: Розсувні решітки (грати) - На ліфти і спец. транспорт

Захисні сталеві решітки (грати) торгової марки «Шик Метал» для ліфтів і спеціального транспорту - це рухома інженерна конструкція, що забезпечує технічну безпеку та захищає ліфти від вандалів. Решітка (грати) призначена для організації захисту, контролю доступу та регламентування роботи.

За рахунок ефективного захисту від злому, сталеві розсувні решітки (грати) «Шик Метал» можуть використовуватися для охорони ліфтів у житлових, промислових та інших об'єктах.

Для виготовлення решіток (грат) на ліфти і спеціальний транспорт застосовується виключно якісна, сертифікована сталь. У виробництві не використовуються пластикові (нейлонові), а також алюмінієві деталі та комплектуючі. Товщина сталі решіток - 4 мм.

Діапазон загального перерізу пари в основних смугах полотна грат варіюється між 200 мм² та 520 мм².

Наша продукція запатентована і повністю відповідає пожежним та охоронним нормам, а також банківським вимогам.

Кожен виріб «Шик Метал» супроводжується власним технічним паспортом, що містить детальний опис правил використання. Додається і гарантійний талон, згідно Держстандарту України.

Гарантійний термін складає 60 місяців.

Багаторічний досвід роботи в галузі будівництва та забезпечення безпеки дає нам можливість з упевненістю використовувати сталеві захисні механізми «Шик Метал» для вирішення будь-яких завдань по організації захисту та контролю доступу. Найкращий результат досягається завдяки використанню захисних виробів спільно з надійними замковими циліндрами і охоронною сигналізацією.

При грамотному підході до забезпечення захисту об'єкту, ви зможете гарантувати безпеку ваших співробітників, мешканців будинків та їх близьких. Вироби «Шик Метал» - це комфорт, впевненість і спокій.

Виняткові права на використання матеріалів сайту (тексти, фото та відео) надаються виключно офіційним партнерам компанії-виробника.