Розсувні решітки (грати) на двері

Захисні сталеві розсувні решітки на двері відрізняються високою міцністю, надійністю і безшумністю у процесі експлуатації. Основне завдання дверних розсувних грат - захистити об'єкт від несанкціонованого зовнішнього доступу.

Розрахунок вартості здійснюється індивідуально на кожен проріз, згідно спеціально розробленій заводській програмі. На ціну виробу впливає висота, ширина, комплектація та дизайн.


Можливі варіанти дизайну

Опис товару: Розсувні решітки (грати) на двері - Повна інформація

Захисні сталеві розсувні грати на двері уявляють собою рухому інженерну конструкцію, що захищає ваш будинок, котедж, квартиру, офіс, магазин, виробниче або складське приміщення, адміністративний будинок і будь-який інший об'єкт. При цьому захисна продукція абсолютно не перешкоджає нормальному функціонуванню дверей.

Надійний засіб забезпечення безпеки

Розсувні захисні решітки (грати) для дверей ефективно захищають об'єкт, і при цьому гармонійно поєднуються з будь-яким архітектурним стилем, ідеально підходять під інтер'єр приміщення і загальний екстер'єр будівлі.

Завдяки посиленому захисту від злому, захисні решітки (грати) можна встановлювати в житлових будинках, на задніх і центральних дверях банків, ломбардів, кас, ювелірних салонів, кредитних спілок, державних організацій, магазинів будь-якого профілю, антикварних крамниць, кафе, ресторанів, барів, туристичних комплексів, адвокатських та нотаріальних фірм, стоматологічних кабінетів, аптек, медичних закладів, бізнес-центрів, офісів, промислових, складських, режимних та інших об'єктів.

Для виробництва сталевих розсувних грат «Шик Метал» на двері та балкони використовується тільки якісна сертифікована сталь. Пластикові (нейлонові), алюмінієві деталі та комплектуючі не застосовуються.

Товщина сталі решіток (грат) - 4 мм.

Діапазон загального перерізу пари в основних смугах полотна грат варіюється між 200 мм² та 520 мм ².

Наша продукція запатентована і повністю відповідає пожежним та охоронним нормам, а також банківським вимогам.

Кожен виріб компанії «Шик Метал» має власний технічний паспорт, в якому розписані правила експлуатації. Також надається гарантійний талон, згідно Держстандарту України.

Ми - компанія з багаторічним досвідом у галузі будівництва та забезпечення безпеки, тому можемо впевнено стверджувати, що наші сталеві механізми, оснащені надійними замковими циліндрами, сумісно з охоронною сигналізацією - це основна та невід'ємна складова ефективної системи забезпечення безпеки на будь-якому об'єкті.

Підходьте виважено до організації захисту на об'єкті, оскільки від цього залежить безпека вас і ваших близьких. Наша продукція гарантує вам комфортне, спокійне та безпечне життя.

Гарантійний термін складає 60 місяців.

Виняткові права на використання матеріалів сайту (тексти, фото та відео) надаються лише офіційним партнерам компанії-виробника.