Розсувні решітки (грати) на балкони

Розсувні грати на балкони виробництва «Шик Метал» ефективно захищають від проникнення зловмисників на об'єкти нежитлового та житлового фонду через двері та вікна балконів. Незахищений балкон - найбільш вразливе місце у будинку.

Ціни на захисні решітки (грати) для балконів розраховуються індивідуально, по кожному прорізу окремо, згідно заводській програмі компанії-виробника (вартість залежить від дизайну, комплектації, висоти та ширини решітки).


Можливі варіанти дизайну

Опис товару: Розсувні решітки (грати) - На балкони - Повна інформація

Захисні решітки (грати) виробництва «Шик Метал» для балконів - це інженерний і, разом з тим, рухомий засіб безпеки, що забезпечує приємний зовнішній вигляд вітрин, дверей, вікон та їх надійний захист. Захисні решітки (грати) виробництва «Шик Метал» є найважливішим елементом безпеки Вашої квартири, будинку, котеджу, магазину, офісу, складського чи виробничого приміщення, адміністративної будівлі. Грати відмінно поєднуються як із сучасною, так і з класичною архітектурою, гармонійно виглядають, як елемент екстер'єру всієї будівлі, так і інтер'єру окремого приміщення.

Завдяки захисним гратам компанії «Шик Метал», вітрини Ваших магазинів будуть працювати цілодобово.

Грати характеризуються високим захистом від злому, і тому успішно застосовуються для охорони ломбардів, банків, збройових та ювелірних магазинів, розважальних центрів, кредитних спілок, торгових центрів, страхових компаній, державних організацій, кав'ярень, магазинів електроніки і побутової техніки, ресторанів, барів, нотаріальних та адвокатських контор, бізнес центрів, туристичних фірм і комплексів, стоматологічних кабінетів, аптек, офісів приватних компаній, медичних закладів, промислових, режимних та інших об'єктів.

Грати «Шик Метал» виробляються виключно з якісної і сертифікованої сталі. Ми не використовуємо пластикові (нейлонові) та алюмінієві елементи і комплектуючі.

Діапазон перерізу пари в смугах полотна розсувних решіток (грат) становить від 200 мм² і до 520 мм².

Наша продукція запатентована і повністю відповідає пожежним та охоронним нормам, а також банківським вимогам.

В галузі безпеки ми працюємо вже багато років, і тому можемо впевнено сказати, що сталевий механізм захисту в решітках (гратах) виробництва «Шик Метал», який відрізняється наявністю циліндрів підвищеної секретності замкових систем, і разом з ним централізована охоронна сигналізація є основними і невід'ємними складовими системи, що ефективно забезпечує безпеку об'єкта.

Грати на балкон, ціна яких відповідає якості і рівню захисту, є запорукою безпеки Вас, Ваших близьких, Вашого бізнесу.

Гарантійний термін складає 60 місяців.

Надзвичайно важливо розуміти, що саме, завдяки грамотному підходу до захисту об'єкта, Ви не залишите жодного шансу зловмисникові, а значить забезпечите собі безпеку високого рівня, а разом з нею комфорт, спокій і повну впевненість у майбутньому.

Виняткові права на використання матеріалів сайту (тексти, фото та відео) надаються лише офіційним партнерам компанії-виробника.