Розсувні решітки (грати)

Детальніше про розсувні решітки (грати)

Стрілка справа15
Стрілка зліва15

Наша компанія «Шик Метал» виробляє надійні захисні розсувні решітки (грати) на вікна, балкони, двері, проходи та прорізи, ліфти та спеціальний транспорт.

Основна перевага розсувних сталевих решіток (грат) для вікон виражається у високому рівні захисту від злочинних проникнень. Також вони виконують функцію забезпечення пожежної безпеки. Всі решітки (грати) відповідають вимогам державної служби охорони. Всі конструкції запатентовані. Придбати внутрішні розсувні грати на вікна від «Шик Метал» - це ідеальне рішення для захисту житлових і комерційних об'єктів від стороннього несанкціонованого проникнення.

Дуже важливий момент, хвилюючий кожного бажаючого встановити розсувні металеві решітки (грати) на вікна - ціна.

Ми намагаємося надавати своїм клієнтам тільки вигідні пропозиції і оптимальне співвідношення ціна/якість. При цьому розрахунок вартості для кожного окремого прорізу здійснюється індивідуально, на основі заводської програми. Конкретна вартість залежить від висоти, ширини та комплектації виробу.

Ще один популярний вид захисних засобів – решітки (грати) для балконів. Їх головне завдання - запобігти несанкціонованому проникненню через балконні двері та вікна. Незахищений балкон - це найвразливіше місце у будинку, тому його захисту обов'язково слід приділяти увагу, адже це - ваша безпека.

Також компанія «Шик Метал» спеціалізується на виготовленні захисних розсувних решіток (грат) для різних прорізів і проходів. Як правило, вони використовуються на комерційних об'єктах. Наші захисні вироби відрізняються високим рівнем надійності і міцності. Завдяки використанню спеціального функціонального механізму в решітках (гратах), вони дозволяють швидко перекрити прохід або широкоформатний проріз.

nash-raboty-rasdvezhnye-reshetki-shikmetal (7)Сталеві захисні решітки (грати) для дверей також достатньо часто використовуються для забезпечення безпеки житлових і нежитлових об'єктів. Вони мають кілька важливих переваг: висока міцність, безшумність і найголовніше - ефективно захищають об'єкт від несанкціонованого доступу.

Для магазинів актуальними є розсувні захисні решітки (грати) на вітрини. Завдяки їм, вітрини будуть надійно захищені, і при цьому збережуть привабливий зовнішній вигляд. Використання розсувних грат «Шик Метал» дозволяє забезпечити цілодобову роботу вітрин без ризиків безпеки.

В асортименті нашої компанії також присутні розсувні захисні решітки (грати) для ліфтів і спеціального транспорту. Вони ідеально справляються з функцією контролю доступу, захищаючи від актів вандалізму.