Де купити грати на вікна у Вінниці? Звертайтеся до компанії Шик Метал!

Компанія «Шик Метал» – це кращий український виробник захисних віконних грат. Захисні грати – найбільш надійний захист будь-яких приміщень від протиправного проникнення зловмисників.

Це оптимальний засіб забезпечення безпеки квартир, приватних будинків, офісів, виробничих, складських та інших об’єктів. «Шик Метал» пропонує надійні грати на вікна у Вінниці за доступну ціну у співвідношенні ціна/функціональність. Продукція компанії відрізняється гарантовано високою якістю та широким розмаїттям форм, і дизайнерських типів. Багатий асортимент дає можливість підібрати віконні грати, які гармонійно поєднаються з будь-яким стилем оформлення фасаду будівлі.

Виробник пропонує, як прості (класичні) грати, так і дизайнерскі (ажурні).

shykk-2

За критерієм безпеки всі види гарантують надійний захист від несанкціонованого проникнення. Прості (класичні) зазвичай встановлюються там, де необхідно забезпечити захист і великої потреби в додатковому оформлені інтер’єру немає. Дизайнерські (ажурні), в свою чергу, виконують ще й естетичну функцію, вони можуть бути виконані с різноманітними візерунками, стильним забарвленням, привабливими геометричними фігурами та іншими елементами оформлення.

Компанія «Шик Метал» виробляє надійні розсувні, розпашні та мансардні грати.

Конструкції можуть оснащуватися замикаючими системами, що виключає ризик зламу та забезпечує найвищий рівень захисту.

Размещено в Корисне.