Компанія Шик Метал – кращі технології виробництва захисних решіток

Компанія «Шик Метал» є провідним українським виробником захисних металевих решіток. Виробник перш за все орієнтується на високу якість, надійність, міцність, довговічність та хороші експлуатаційні характеристики своїх конструкцій. Для цього застосовуються найкращі передові технології, в тому числі самостійно вдосконалені та доведені до ідеалу. Компанія здійснює виготовлення решіток на вікна з 1992 року, за цей час напрацювала величезний досвід і технологічну базу, що дозволяє випускати найкращу продукцію, яка відповідає всім сучасним вимогам безпеки і стандартам якості.

Металеві грати на вікна, які виробляє підприємство «Шик Метал», встановлюються для захисту приміщень від протиправного проникнення зловмисників через віконні отвори. Конструкції можуть бути встановлені не тільки на житлові, а й комерційні, офісні, складські та інші види об’єктів. Крім того, підприємство виготовляє спеціалізовані види захисних виробів, призначені для дверних прорізів, гаражів, вітрин, ліфтів та спецтранспорту. Захисні конструкції компанії відрізняються простотою використання та високою ефективністю в забезпеченні безпеки.

Особливості виробничого процесу

Для досягнення високого рівня якості в процесі виробництва використовується виключно якісна сталь, що підтверджується відповідними сертифікатами. Компанія працює з кращими і перевіреними багаторічною співпрацею постачальниками сировини, завдяки чому з’являється можливість здійснювати контроль якості, починаючи з найперших стадій виробництва. У конструкції решіток не використовуються пластикові або алюмінієві комплектуючі, які могли б негативно позначитися на надійності.

Важливу роль відіграє ретельний контроль якості на кожному етапі виготовлення решіток. Компанія на власних потужностях випускає 95% комплектуючих до своїх систем, відповідно технологічний контроль є вкрай важливим. На покупні деталі приходиться мінімальна частка. При цьому будь-які комплектуючі закуповуються виключно у кращих українських та європейських виробників.

Ключова функція захисних решіток – запобігання несанкціонованому проникненню зловмисників в приміщення. Відповідно, в технології виробництва особливе значення надається замковим системам. Компанія враховує перш за все всі сучасні вимоги безпеки та ймовірну поведінку злочинця. Як сьогодні діє зловмисник? Він намагається максимально тихо, швидко, не привертаючи зайвої уваги, пробратися до приміщення. Для цього він завжди в першу чергу зламує циліндр замку. Відповідно надійність останнього повинна бути якомога вище. Саме секрет циліндра впливає на надійність замкової системи і захисної конструкції в цілому.

 Для виконання цієї вимоги компанія «Шик Метал» застосовує найнадійніші та перевірені часом циліндри від кращих світових виробників: «Mul-T-Lock» (Ізраїль), «Abloy» (Фінляндія) і подібні.

Кожен виріб підприємства супроводжується технічним паспортом і гарантійним талоном, як того вимагає Держстандарт України. У цих документах завжди передбачені такі дані: серійний номер моделі, габарити, комплектація, колір, дата встановлення та інша інформація, яка може бути необхідна споживачам.

Виконуючи всі вимоги відповідності високій якості, та застосовуючи передові технологічні досягнення, компанія «Шик Метал» надає клієнтам гарантію на свою захисну продукцію, термін якої становить 60 місяців.

Завдяки застосуванню сучасних технологій та матеріалів, «Шик Метал» випускає не тільки максимально надійні, але і приємні в естетичному плані захисні решітки з новим запатентованим дизайном.

shykk-2

Пропонується великий вибір декоративних елементів і різноманітних кольорів.

Виміри та встановлення захисних решіток

Крім виробництва захисних систем, підприємство також спеціалізується на комплексі відповідних послуг. Останні надаються не тільки представниками і співробітниками самої компанії, але і її партнерами, що дозволяє отримати якісні послуги практично в будь-якому регіоні України.

Для забезпечення максимальної надійності, зручності використання і дотримання всіх вимог клієнта, робота завжди починається з ретельного аналізу об’єкта. Фахівці вивчають особливості кожного отвору, визначаючи оптимальні способи монтажу захисних систем.

В процесі виконання замірів для встановлення решіток завжди враховуються такі особливості:

  • розміри отвору;
  • особливості функціонування віконних та дверних систем;
  • матеріал, з якого зведені стіни будівлі (від виду матеріалу залежить спосіб монтажу);
  • особливості оздоблення прорізу та використаних для цього матеріалів;
  • видимі та приховані комунікації (сигналізація, вимикачі, розетки, електропроводка, трубопроводи, вентиляційні отвори і т. п.);
  • як планується декорувати отвір в майбутньому, після встановлення решіток (наприклад, можливість розміщення вазонів з квітами).

Компанія «Шик Метал» застосовує власну технологію встановлення решіток, завдяки чому досягається висока якість та оперативність виконання робіт. Підприємство застосує спеціалізований інструмент та обладнання. Досвідчені фахівці виконують монтажні роботи не пошкоджуючи інтер’єр, і не погіршуючи зовнішній вигляд інтер’єру та фасаду будівлі.

Всі роботи по виконанню вимірів, доставці, встановленню та подальшому обслуговуванню захисних решіток в регіонах виконують кваліфіковані співробітники регіональних партнерів і представництв компанії «Шик Метал». Кожен співробітник проходить спеціальну підготовку, і постійно підвищує свою кваліфікацію.

Захисні конструкції виробництва «Шик Метал» можуть використовуватися в комбінації з іншими системами забезпечення безпеки, що дозволяє гарантувати практично повний захист. Сучасні технології, багаторічний досвід і перевірка часом підтверджують високу якість та надійність захисних решіток.

Размещено в Корисне.