Виробництво захисних розсувних решіток на вікна, двері, балкони

Шановні клієнти! В період з 11 грудня по 01 березня 2019 р. в мережі ShikMETAL діє АКЦІЯ!

Оформивши замовлення на сталеві захисні розсувні решітки ShikMETAL в період з 11 грудня по 01 березня 2019 р., кожен клієнт має можливість замовити новий дизайн пантографа по ціні «Класики».*

Надіслати заявку та отримати знижку прямо зараз!

До закінчення акції залишилось:

Каталог продукції

Стрілка справа2
Стрілка злва2

Про нашу компанію

Стрілка справа3
Стрілка зліва3

Виробництво захисних решіток засновано в м. Чернівці ще у 1992 році. У 2009 році підприємство було реорганізовано, в результаті чого на українському ринку з’явилася продукція під новим брендом ShikMETAL, яка на сьогоднішній день користується великим попитом на всій території України. Прагнення забезпечити безпеку громадян нашої держави – головна мета заснованої у Чернівцях компанії з виготовлення захисних решіток.

Ми - перше в Україні спеціалізоване підприємство, яке надає своїм клієнтам комплексні послуги в сфері захисту об'єктів нерухомості (житлової та нежитлової) сучасними інженерними конструкціями забезпечення безпеки - розсувними решітками (гратами) на вікна та двері.

Картинка на головній1

До сукупності наших послуг входить:

Професійна консультація.

Виїзд на об'єкт для проведення аналізу, оцінки та демонстрації макетів.

Розробка рекомендацій з питань технічної укріпленості об'єкта.

Проведення вимірів.

Оперативний розрахунок вартості.

Виготовлення необхідних засобів безпеки і їх встановлення.

Ми пропонуємо своїм клієнтам замовити стильні та надійні захисні металеві решітки на вікна, ціни на які є найпривабливішими на ринку у співвідношенні вартість / якість, завдяки наявності власного виробництва та налагодженої мережі збуту.

В основі нашого виробництва лежить перевірена часом староавстрійская технологія виготовлення віконних решіток. Вона була значно вдосконалена за час нашої роботи в галузі, тому ми маємо можливість запропонувати клієнтам якісні, сучасні решітки на вікна, що задовольняють всі вимоги безпеки.

Серед наших клієнтів, крім українських громадян: найбільші українські банки, державні установи, магазини, офіси, храми, аптеки, стоматологічні клініки, страхові компанії, юридичні фірми та інші організації.

Наша компанія надає можливість купити грати на вікна, які виконують крім захисної функції, ще й декоративну.

ShikMETALЗовнішній вигляд об'єкту не постраждає від встановлення захисних засобів, оскільки вони виробляються під конкретні умови, в стилістичній відповідності об’єкту. Ми використовуємо унікальну методику проведення вимірів та інсталяції, що виключає ризик нанесення шкоди інтер'єру у процесі встановлення.

У своїй роботі перш за все ми орієнтуємося на якість. Кожний етап виробництва ретельно контролюється, що дозволяє гарантувати надійність кінцевого виробу.

Ми співпрацюємо з постачальниками якісної, сертифікованої сировини, що надає можливість виробити найкращі за своїми властивостями грати на вікна. Виготовлення та встановлення захисних решіток на вікна виконується професійними фахівцями з багаторічним досвідом роботи.

Дуже важливий момент, що цікавить усіх бажаючих встановити захисні грати на вікна - ціна. Наша компанія «ShikMETAL» пропонує найвигідніші умови придбання і монтажу захисних засобів.

Завдяки власному виробництву і мережі збуту, ми маємо можливість запропонувати адекватні ціни при високому рівні якості.

Ми самостійно виготовляємо практично 95% комплектуючих до наших захисних механізмів, завдяки чому маємо можливість не тільки гарантувати якість, але і запропонувати комфортні ціни.

Наші переваги

Стрілка справа4
Стрілка зліва4

 • Всі решітки виготовлюються у відповідності з вимогами норм пожежної безпеки.
 • Всі грати відповідають банківським нормативам.
 • Наша продукція запатентована.
 • Всі решітки можуть застосовуватися в комбінації з іншими системами охорони.
 • Всі решітки перешкоджають випаданню дітей з вікон та балконів.

 • Для виробництва решіток використовується високоякісна сертифікована сталь.
 • Всі решітки можна відкрити в одну чи дві сторони, а також відвернути у прорізі на будь-який кут.
 • Всі грати майже непомітні у будь-якому положенні, хоч відкритому, хоч відвернутому, так як фарбуються в колір рам і відкосів.
 • Для декорування і захисту від зовнішнього негативного впливу застосовуються сертифіковані полімерні лакофарбові матеріли з надійними захисними властивостями.
 • Всі решітки виробляються за індивідуальними замовленнями - для кожного конкретного прорізу.

 • Триточкова система замикання, яка функціонує за принципом сейфа.
 • Ідеальне співвідношення ціни та якості.
 • На кожний продукт видається технічний паспорт і гарантійний талон.
 • Кожна розсувна решітка має власний серійний номер.

 

Схема роботи

Стрілка справа5
Стрілка зліва5

Відгуки клієнтів

Стрілка справа6
Стрілка зліва6

galina
м. Львів

Галина Шиян

Коли я побачила зразки решіток ShikMETAL, то одразу зрозуміла, що це те, що нам потрібно! Глухі решітки мене дуже пригнічують, але у нашому помешканні вікна і балконні двері з боку подвір'я потребували додаткового захисту, особливо на період від'їздів. А тут - бездоганна репліка моделей, які використовувалися у австрійській та польській забудові. Нам це підходило якнайкраще, оскільки ми приділяли дуже ретельну увагу збереженню усіх автентичних елементів у будинку, який є пам'яткою архітектури. Безумовно, вікна ми реставрували. Це зробило наш об'єкт складним у пошуку правильного інженерного рішення - високі, подвійні дерев'яні вікна диктували свої умови. Спроба встановити решітки між вікнами виявилася не зовсім вдалою, але всі недоліки було усунуто завдяки наполегливості, професійності і уважності команди ShikMETAL. Усі, від керівництва до монтажників у цьому колективі ставляться до своєї роботи з повною віддачею і дбають про репутацію своєї компанії. Майстри не залишають об'єкт, поки не виконають роботу - їхня відданість вражає! А менеджмент забезпечує приємну, швидку і легку комунікацію із усіх питань. Дякуємо дуже за якісно виконану роботу! Успіхів вам і процвітання! Хоча зрозуміло, з таким ставленням до своєї справи іншого і не може бути!

user-003
Инженер-строитель (г. Львов)

Наталья Луценко

Я хорошо знакома с решетками ShikMETAL. Как инженер-строитель хочу подчеркнуть: защитные раздвижные решетки – это прежде всего надежный и долговечный механизм. Специалисты компании заслуживают уважения! Что характеризует их подход к работе? Это, четкий анализ геометрии проема, выбор оптимального места расположения раздвижной решетки с учетом технических особенностей и пожеланий клиента. Также скрупулезные замеры, точность – до миллиметра! – при изготовлении и установке защитного механизма, монтаж без ущерба для интерьера.

00000001
Коментар медичного директора «Клініки професора С. Хміля» (м. Тернопіль)

Марія Хміль

Нещодавно придбали для клініки унікальний ультразвуковий апарат, єдиний у західномурегіоні. Тому одразу вирішили подбати про питання безпеки. Решітки фірми ShikMETAL якісні та надійні в експлуатації, а також гармонійно поєднуються з інтер’єром клініки. Особливої уваги заслуговує кваліфікація працівників фірми, монтаж решіток не спричинив жодних незручностей у роботі клініки. Робота виконана чітко та дуже якісно.

user-001
Руководитель мастерской «Топ Архитект» (г. Черновцы)

Олег Пикущенко

К механизму ShikMETAL подходит пословица: все новое — это хорошо забытое старое! Защитные раздвижные решетки в мировой архитектуре — вещь не новая. Раздвижные решетки ShikMETAL — это современный аналог староавстрийских, которые до сих пор встречаются в исторической части нашего города. Решетки ShikMETAL удачно гармонируют с интерьером и экстерьером. Идеальное соотношение пропорций их элементов позволяет решеткам хорошо сочетаться как со старинной, так и с современной архитектурой.Первоклассная вещь! Мы в своих проектах применяем этот надежный, функциональный механизм. Одним словом — классика, которая всегда в моде и всегда в цене!

Наші клієнти

Стрілка справа7
Стрілка зліва7

Заинтересовались нашим предложением?

Оставьте заявку и мы вам перезвоним