Компанія «ШикМеталл» – якість, що підтверджена професіоналами!

Радісна новина для наших клієнтів – Українська Локмайстер Федерація надала компанії «Шик Метал» статус «Схвалено УЛФ», та особистий номер якості – 084. Це офіційно підтверджує високу якість і конкурентоспроможність нашої продукції, адже УЛФ – це одна з найбільш впливових і компетентних організацій в нашій галузі.

Українська Локмайстер Федерація (УЛФ) – громадська організація некомерційного та недержавного типу, яка об’єднує провідні компанії та фахівців в галузі безпеки.

У складі УЛФ присутні провідні компанії та кваліфіковані фахівці, які здійснюють свою діяльність в галузях виробництва, реалізації, встановлення та обслуговування замкових механізмів, ключів, сейфів, дверних замків, систем відеоспостереження та контролю доступу, а також аварійного розблокування таких систем.

f18

Професія «Локмайстер» офіційно затверджена в Україні в 2004 році, передбачена державним класифікатором професій ДК 003-95 (зі змінами №6) і відноситься до кваліфікаційної групи 7222.1.

Українська Локмайстер Федерація є незалежною організацією та членом технічних комітетів Держстандарту України. Організація бере участь в розробці та інтеграції сучасних українських стандартів на основі передових нормативів Європейського Союзу.

Наша компанія «Шик Метал» постійно працює в напрямку покращення та оновлення технологій, прагнучи забезпечити для вас максимальний рівень безпеки. Українська Локмайстер Федерація провела незалежну експертизу замкової продукції нашого виробництва для її перевірки на відповідність необхідному рівню безпеки. За результатами експертизи компанія «Шик Метал» отримала статус «Схвалено УЛФ», що відображається відповідним позначенням та особистим номером.

Размещено в Корисне.